Yapı Kredi Bankası ile Marmara Üniversitesi Sözleşmeye Vardı Reviewed by Momizat on . 31/10/2014 tarihinde yapılan “Üniversitemiz Personel Maşlarının Bankadan Ödenmesi Karşılığında Alınacak Promosyon İşi İhalesi” 7.450.000,00 TL bedelle Yapı ve K 31/10/2014 tarihinde yapılan “Üniversitemiz Personel Maşlarının Bankadan Ödenmesi Karşılığında Alınacak Promosyon İşi İhalesi” 7.450.000,00 TL bedelle Yapı ve K Rating: 0
You Are Here: Home » EKONOMİ » Yapı Kredi Bankası ile Marmara Üniversitesi Sözleşmeye Vardı

Yapı Kredi Bankası ile Marmara Üniversitesi Sözleşmeye Vardı

Yapı Kredi Bankası ile Marmara Üniversitesi Sözleşmeye Vardı

31/10/2014 tarihinde yapılan “Üniversitemiz Personel Maşlarının Bankadan Ödenmesi Karşılığında Alınacak Promosyon İşi İhalesi” 7.450.000,00 TL bedelle Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ye ihale edilmiştir.

Banka ile yapılan Sözleşme 13.11.2014 tarihinde imzalanmış olup, 15 Aralık 2014 tarihinde yapılacak ilk maaş ödemesiyle birlikte süresi 3 yıldır. Ayrıca ilk maaş ödemesini takiben promosyon bedeli tüm personele eşit olarak maaş hesaplarına defaten aktarılacaktır.

İhale kapsamında personele sağlanan avantajlar ise şunlardır;

ATM’den çekilecek günlük para çekme limiti 1.500,00 TL’dir.

Personelin bankadaki maaş hesabından, İnternet ve telefon bankacılığı veya ATM aracılığıyla gerçekleştirilen havale ve EFT işlemlerinden sözleşme süresince aylık veya yıllık hesap işletim ücreti, işlem masrafı, kart aidatı, üyelik ücreti vb. gibi herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.

Her personele talebi halinde, ilgili banka da uygun gördüğü takdirde kredi kartı ve ek kart verilecektir. Sözleşme süresince bu kartların verilmesi, yenilenmesi, değiştirilmesi, iptal edilmesi veya kullanılmasından dolayı Kurumdan, personelinden ve ek-kart hamilinden yıllık kart ücreti talep etmeyecektir. Bu kartlardan herhangi bir ücret alınmayacaktır. (1 kart ve 1 ek kart için geçerlidir)

Haber: Ecem Perk

About The Author

Number of Entries : 4923

Leave a Comment

Marmara Medya Merkezi; AA, İHA ve Reuters ile haber paylaşımı konusunda işbirliği içerisindedir. Yayınlanan haber ve görseller izinsiz kullanılamaz.

Scroll to top