Whatsapp’a erişilemedi Reviewed by Momizat on . Küresel boyutta en çok kullanılan uygulamalardan biri olan Whatsapp’a bir süreliğine erişim sağlanamadı. Dünya çapında en fazla kullanılan uygulamalardan biri o Küresel boyutta en çok kullanılan uygulamalardan biri olan Whatsapp’a bir süreliğine erişim sağlanamadı. Dünya çapında en fazla kullanılan uygulamalardan biri o Rating: 0
You Are Here: Home » TEKNOLOJİ » BİLİŞİM » Whatsapp’a erişilemedi

Whatsapp’a erişilemedi

Whatsapp’a erişilemedi

Küresel boyutta en çok kullanılan uygulamalardan biri olan Whatsapp’a bir süreliğine erişim sağlanamadı.

Dünya çapında en fazla kullanılan uygulamalardan biri olan Whatsapp’ta gece saatlerinde bir sorun yaşandı.

Özellikle sohbet ve veri paylaşımı için tercih edilen, 1 milyardan fazla kullanıcıya sahip uygulamadaki bağlantı sorunu sosyal medyada eleştirilere yol açtı.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Başkanı Ömer Fatih Sayan ise twitter hesabından durumu, “Whatsapp ile global seviyede bir problem olduğu raporlandı. Operatörlerimizden kaynaklı herhangi bir arıza bulunmamaktadır.” şeklinde açıkladı.

Sayan, Whatsapp kesintisiyle alakalı haritayı da paylaşarak, “İletişimde yerli ve milli teknolojilerin kullanılması çok ama çok önemli.” diye konuştu.

Birkaç saatin ardından uygulama normale döndü.

Kaynak: AA

About The Author

Number of Entries : 64

Leave a Comment

Marmara Medya Merkezi; AA, İHA ve Reuters ile haber paylaşımı konusunda işbirliği içerisindedir. Yayınlanan haber ve görseller izinsiz kullanılamaz.

Scroll to top