Uluslararası Dergi Fuarı Sirkeci Garı’nda Düzenlendi Reviewed by Momizat on . Türkiye Dergiler Birliği ve Dünya Dergiler Birliği tarafından düzenlenen 8. Uluslararası Dergi Fuarı  4-9 Mayıs tarihleri arasında Sirkeci Garı'nda gerçekleşti. Türkiye Dergiler Birliği ve Dünya Dergiler Birliği tarafından düzenlenen 8. Uluslararası Dergi Fuarı  4-9 Mayıs tarihleri arasında Sirkeci Garı'nda gerçekleşti. Rating: 0
You Are Here: Home » Genel » Uluslararası Dergi Fuarı Sirkeci Garı’nda Düzenlendi

Uluslararası Dergi Fuarı Sirkeci Garı’nda Düzenlendi

Uluslararası Dergi Fuarı Sirkeci Garı’nda Düzenlendi

Türkiye Dergiler Birliği ve Dünya Dergiler Birliği tarafından düzenlenen 8. Uluslararası Dergi Fuarı  4-9 Mayıs tarihleri arasında Sirkeci Garı’nda gerçekleşti.

Tarihî garda düzenlenen fuara yerli ve yabancı yüzlerce dergi katıldı. Dergi okurlarının yoğun ilgi gösterdiği fuarda çeşitli etkinlikler, söyleşiler ve okur-yazar buluşmaları düzenlendi.

 

Her yıl onlarca ülkeden yüzlerce derginin katıldığı fuar, okurlara hem yeni dergilere ulaşma imkanı hem de takip ettikleri dergilerin yazarlarıyla tanışma fırsatı veriyor.

IMG_8310

Yurtiçi ve Yurtdışındaki Dergiler Fuara Yoğun Katılım Sağladı

Fuarda İslamı tandanslı dergiler yoğun olarak yer aldı. Fuara katılan dergilerden bazılarının isimleri şöyle; Ay Vakti Dergi, Can Kardeş Aylık Çocuk Dergi, Lacivert Dergi, Divanyolu Dergi, Diyanet Dergi, İnzar Dergi, Tohum Dergi, Keşke Dergi, Cüppe  Hukuk Dergi, Arka Kapak Dergi, Perspektif Dergi, Somuncubaba Dergi, La Dergi, Akademya Dergi, Osmanlıca Dergi, Şehir ve Düşünce Dergi, Furkan Dergi, Kriter Dergi, Siyer Dergi, Öze Dönüş Dergi, Genç Dergi, İkrar Dergi, Kulis Tiyatro Dergi.

8. Uluslararası Dergi Fuarı’ndan görüntülere ve röportajlara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Haber: İsmail Karaduman- Aslı Nur Yıldırım

Fotoğraf – Video: İsmail Karaduman

About The Author

Number of Entries : 76

Leave a Comment

Marmara Medya Merkezi; AA, İHA ve Reuters ile haber paylaşımı konusunda işbirliği içerisindedir. Yayınlanan haber ve görseller izinsiz kullanılamaz.

Scroll to top