Türkiye zayıflama ürünlerine en çok ilgi duyan ikinci ülke oldu Reviewed by Momizat on . Türkiye zayıflama ve diyet ürünlerine olan ilginin en fazla olduğu ikinci ülke oldu. Türkiye zayıflama ve diyet ürünlerine olan ilginin en fazla olduğu ikinci ü Türkiye zayıflama ve diyet ürünlerine olan ilginin en fazla olduğu ikinci ülke oldu. Türkiye zayıflama ve diyet ürünlerine olan ilginin en fazla olduğu ikinci ü Rating: 0
You Are Here: Home » YAŞAM » GÜNDELİK YAŞAM » Türkiye zayıflama ürünlerine en çok ilgi duyan ikinci ülke oldu

Türkiye zayıflama ürünlerine en çok ilgi duyan ikinci ülke oldu

Türkiye zayıflama ürünlerine en çok ilgi duyan ikinci ülke oldu

Türkiye zayıflama ve diyet ürünlerine olan ilginin en fazla olduğu ikinci ülke oldu.

Türkiye zayıflama ve diyet ürünlerine olan ilginin en fazla olduğu ikinci ülke arasında bulunuyor. Araştırma Türkiye’nin şişman insanların nüfusa oranla en fazla olduğu ikinci ülke olduğuna işaret ediyor.

Interpress’in 3 bine yakın ulusal, bölgesel ve yerel gazete ile dergiyi kapsayan incelemesine göre,  Türkiye’nin yüzde 65 ile şişman insanların nüfusa oranının en fazla olduğu ikinci ülke olduğu ortaya çıktı.  Suudi Arabistan’ın yüzde 71 ile zirvede olduğu listede,  Rusya ise yüzde 57 ile üçüncü sırada yer aldı.

Araştırmalar sonucunda Japonya,  Hindistan ve Çin’de şişmanlık oranı yüzde 28′in altında çıkarken, insanların zayıflamak için çok farklı yöntemlere başvurduğu belirlendi.

Interpress’in 3 bine yakın ulusal, bölgesel ve yerel gazete ile dergiyi kapsayan incelemesine göre, ocak ayından bu yana diyet ve beslenme hakkında 16 binden fazla haber çıktığı belirlendi. Çıkan haberlerin 5 bin 804′ünün ise obezite ile ilgili olduğu saptandı.

Kaynak: İHA

About The Author

Number of Entries : 54

Leave a Comment

Marmara Medya Merkezi; AA, İHA ve Reuters ile haber paylaşımı konusunda işbirliği içerisindedir. Yayınlanan haber ve görseller izinsiz kullanılamaz.

Scroll to top