TRT’den Marmara Radyosu’na ödül Reviewed by Momizat on . Bu sene ilki gerçekleştirilen TRT Geleceğin İletişimcileri Yarışması'nda, Marmara Radyosu 3.lük ödülünü elde etti. Türkiye Radyo Televizyon Kurumu'nun, "Gençler Bu sene ilki gerçekleştirilen TRT Geleceğin İletişimcileri Yarışması'nda, Marmara Radyosu 3.lük ödülünü elde etti. Türkiye Radyo Televizyon Kurumu'nun, "Gençler Rating: 0
You Are Here: Home » Genel » TRT’den Marmara Radyosu’na ödül

TRT’den Marmara Radyosu’na ödül

Bu sene ilki gerçekleştirilen TRT Geleceğin İletişimcileri Yarışması’nda, Marmara Radyosu 3.lük ödülünü elde etti.

Türkiye Radyo Televizyon Kurumu’nun, “Gençlere önem vermek geleceğe önem vermektir.” ilkesinden hareket ederek başlattığı Geleceğin İletişimcileri Yarışması’nda ödüller sahiplerini buldu. Yarışmada, Marmara Radyosu öğrencilerinden Nazlım Balık, Film Şeridi isimli radyo programı ile 3.lük ödülüne sahip oldu. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Selma Ulus ve Marmara Medya Merkezi Genel Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Haldun Narmanlıoğlu’nun da katıldığı törende ödülünü alan Nazlım Balık, “Diğer adayların program içeriklerini gördüğümde, kendimin kazanacağına dair umutlarım azaldı. Çünkü daha çok Türk kültürüne hitap ediyolardı. 3.lük ödülünde benim adım açıklandığında inanamadım.Bu ödül benim için çok önemli. Daha 1. sınıfım ve bu ödülün iyi bir başlangıç olduğunu düşünüyorum.” sözleriyle duygularını ifade etti.

Yarışmada, Marmara Radyosu öğrencilerinden Duygu Tavşan Hatunca isimli radyo programıyla, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencisi Abdülhamit Adem Atalay ise kişisel blogu ile finale kaldı.

Haber: Ayşegül Yücekök

 

 

About The Author

Number of Entries : 4923

Leave a Comment

Marmara Medya Merkezi; AA, İHA ve Reuters ile haber paylaşımı konusunda işbirliği içerisindedir. Yayınlanan haber ve görseller izinsiz kullanılamaz.

Scroll to top