TRT World’de son hazırlıklar tamamlandı Reviewed by Momizat on . TRT'nin yakında kapalı devre test yayınına başlayacak İngilizce haber kanalı TRT WORLD için son hazırlıklar tamamlandı. TRT WORLD'un teknik altyapısı tamamlandı TRT'nin yakında kapalı devre test yayınına başlayacak İngilizce haber kanalı TRT WORLD için son hazırlıklar tamamlandı. TRT WORLD'un teknik altyapısı tamamlandı Rating: 0
You Are Here: Home » Genel » TRT World’de son hazırlıklar tamamlandı

TRT World’de son hazırlıklar tamamlandı

TRT World’de son hazırlıklar tamamlandı

TRT’nin yakında kapalı devre test yayınına başlayacak İngilizce haber kanalı TRT WORLD için son hazırlıklar tamamlandı.

TRT WORLD’un teknik altyapısı tamamlandı, test sinyalinin gönderilmesi için yapılan çalışmalarda teknik anlamda hiçbir sıkıntıyla karşılaşmadı. Sıradaki aşama içerikle ilgili. Bu konuda da profesyonel ekipler tarafından yürütülen yoğun bir çalışma devam ediyor. İngilizce kanal çok yakında kapalı devre test yayınına başlayacak. İçerik ile ilgili yoğun çalışmalar ve test yayınından kısa bir süre sonra ise açık test yayını aşamasına geçilecek.

TRT WORLD, İstanbul merkezli 24 saat yayın yapacak uluslararası bir haber kanalı olacak. Asya, Amerika ve Avrupa kıtalarında çeşitli temsilcilikleri ve birçok alanda muhabirleri bulunacak, her gün dünyanın muhtelif yerlerinden sürekli olarak haberler izleyicilere sunulacak.

Kaynak: AA

Haber: Büşra Şahin

 

About The Author

Number of Entries : 4923

Leave a Comment

Marmara Medya Merkezi; AA, İHA ve Reuters ile haber paylaşımı konusunda işbirliği içerisindedir. Yayınlanan haber ve görseller izinsiz kullanılamaz.

Scroll to top