Tiyatro Aşhk’tan Marmara İletişim öğrencilerine güzel haber Reviewed by Momizat on . Tiyatro Aşkh, Profilo AVM'de sergileyecekleri Tatminkar Ödül isimli oyunla perdelerini açıyor. Açılış oyununda Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi personel Tiyatro Aşkh, Profilo AVM'de sergileyecekleri Tatminkar Ödül isimli oyunla perdelerini açıyor. Açılış oyununda Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi personel Rating: 0
You Are Here: Home » Genel » Tiyatro Aşhk’tan Marmara İletişim öğrencilerine güzel haber

Tiyatro Aşhk’tan Marmara İletişim öğrencilerine güzel haber

Tiyatro Aşhk’tan Marmara İletişim öğrencilerine güzel haber

Tiyatro Aşkh, Profilo AVM’de sergileyecekleri Tatminkar Ödül isimli oyunla perdelerini açıyor. Açılış oyununda Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi personel ve öğrencileri için de ücretsiz kontenjan ayrılacak. 

Tiyatro Aşhk, prömiyerini Kıbrıs Tiyatro Festivali’nde gerçekleştirdiği “Tatminkar Ödül” adlı oyunu ile perde açtı. Hüseyin Köroğlu’nun yönettiği oyun festivalin final oyunu olarak ayakta alkışlanırken, Türkiye prömiyeri 21 Ekim’de gerçekleşti.

 
Türkiye’nin tiyatro sanatının üstadı Muhsin Ertuğrul’un “Tiyatro alanı, bir ihtisas, bir aşk, bir ihtiras işidir” sözlerinden yola çıkan, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları oyuncuları Şenay Saçbüker ve Hüseyin Köroğlu, Kanadalı Yazar Carole Frechette’nin yazdığı ve Ece Okay’ın çevirdiği “Tatminkar Ödül” adlı oyun ile seyircileri yalnızlık, aşk ve korku üzerine düşünmeye davet ediyor. 

Tiyatro AŞHK – Tatminkar Ödül isimli oyunu, Profilo AVM Küçük Salonda 17 Aralık 2014 Çarşamba günü saat 20:30′da sahnelenecek. Katılmak isteyen öğrenci ve personelin Marmara Medya Merkezi Halkla İlişkilerin birimi öğrencisi Neslihan Derelioğlu’na mail göndererek isimlerini yazdırmaları gerekmektedir.

İletişim Adresi: nesliderelioglu@gmail.com

Oyunla ilgili ayrıntılı bilgi için: http://tiyatroashk.com/portfolio/tatminkar-odul/

Haber: Esra Pelin Güregen

About The Author

Number of Entries : 4923

Leave a Comment

Marmara Medya Merkezi; AA, İHA ve Reuters ile haber paylaşımı konusunda işbirliği içerisindedir. Yayınlanan haber ve görseller izinsiz kullanılamaz.

Scroll to top