Saat 18’ de kuvvetli yağış geliyor Reviewed by Momizat on . Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre Marmara, Ege ve Akdeniz bölgelerinde bugün saat 18’den itibaren kuvvetli yağış bekleniyor. Meteoroloji Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre Marmara, Ege ve Akdeniz bölgelerinde bugün saat 18’den itibaren kuvvetli yağış bekleniyor. Meteoroloji Rating: 0
You Are Here: Home » Genel » Saat 18’ de kuvvetli yağış geliyor

Saat 18’ de kuvvetli yağış geliyor

Saat 18’ de kuvvetli yağış geliyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre Marmara, Ege ve Akdeniz bölgelerinde bugün saat 18’den itibaren kuvvetli yağış bekleniyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, vatandaşları bugün saat 18’den itibaren İstanbul, Bursa, İzmir ve Antalya’da başlayacak olan kuvvetli yağışa karşı uyardı. Yağış yarın 18’e kadar devam edecek.

Açıklama şu şekilde:

“Bugün akşam saatlerinden itibaren başlayacak sağanak ve gök gürültülü sağanak şeklindeki yağışların; etkisini arttırarak gece yarısına kadar Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ’da, gece yarısından itibaren ve sabah saatlerinde İstanbul, Bursa, Yalova, Kocaeli, Kütahya, Bilecik, Balıkesir, Çanakkale, İzmir, Manisa, Aydın, Muğla ve Denizli’nin güneyinde, öğleden sonra ise Isparta ile Burdur ve Antalya’nın doğusunda kuvvetli, Ege ve Batı Akdeniz kıyı kesimlerinde ise yer yer çok kuvvetli olması beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı (sel, su baskını, yıldırım, yağış anında kuvvetli rüzgar, lokal dolu, Ege kıyılarında hortum riski vb.) karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.”
Haber: Beyza Sarıbaş – Ayşegül Yücekök

About The Author

Number of Entries : 149

Leave a Comment

Marmara Medya Merkezi; AA, İHA ve Reuters ile haber paylaşımı konusunda işbirliği içerisindedir. Yayınlanan haber ve görseller izinsiz kullanılamaz.

Scroll to top