“Mezunlar Buluşuyor” Reviewed by Momizat on . İstanbul Yüksek Ticaret ve Marmara Üniversitesi İİBF Mezunları Derneği, 5. Mezun Buluşması’nı Marmara Üniversitesi işletme Fakültesi Bahçelievler Yerleşkesinde İstanbul Yüksek Ticaret ve Marmara Üniversitesi İİBF Mezunları Derneği, 5. Mezun Buluşması’nı Marmara Üniversitesi işletme Fakültesi Bahçelievler Yerleşkesinde Rating: 0
You Are Here: Home » KAMPÜS » EĞİTİM » “Mezunlar Buluşuyor”

“Mezunlar Buluşuyor”

İstanbul Yüksek Ticaret ve Marmara Üniversitesi İİBF Mezunları Derneği, 5. Mezun Buluşması’nı Marmara Üniversitesi işletme Fakültesi Bahçelievler Yerleşkesinde gerçekleştirecek.


İstanbul Yüksek Ticaret ve Marmara Üniversitesi İİBF Mezunları Derneği, İşletme, İktisat ve Siyasal Bilgiler Fakülteleri ile işbirliği halinde “Mezunlar Buluşuyor” etkinliğini her yıl bir fakültenin bahçesinde düzenliyor.
1883’te Hamidiye Ticaret Mektebi Âlisi, 1924 Umumi Âliyei Ticaret, 1936’da Yüksek İktisat ve Ticaret Mektebi, 1959’da İstanbul İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi ve 1982’de Marmara Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi; bugün ise Marmara Üniversitesi İşletme, İktisat ve Siyasal Bilgiler Fakültesi adıyla 132 yıllık tarihi bir çınara dönüşen Üniversitenin mezunları 30 Mayıs 2015 Cumartesi günü saat 13.30’da buluşuyor.
Etkinlikte mezuniyetlerinin 40,50,60 ve 70. yılını tamamlayan üyelere plaket takdim edilecek.

Haber: Hatice Özbey

About The Author

Number of Entries : 4923

Leave a Comment

Marmara Medya Merkezi; AA, İHA ve Reuters ile haber paylaşımı konusunda işbirliği içerisindedir. Yayınlanan haber ve görseller izinsiz kullanılamaz.

Scroll to top