Marmara’da mezuniyet coşkusu Reviewed by Momizat on . Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi ve Siyasal Bilgiler Fakültesi 2014/2015 eğitim yılı mezuniyetini coşkuyla kutladı. Törene Marmara Üniversitesi Rektörü Pr Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi ve Siyasal Bilgiler Fakültesi 2014/2015 eğitim yılı mezuniyetini coşkuyla kutladı. Törene Marmara Üniversitesi Rektörü Pr Rating: 0
You Are Here: Home » TEKNOLOJİ » BİLİŞİM » Marmara’da mezuniyet coşkusu

Marmara’da mezuniyet coşkusu

Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi ve Siyasal Bilgiler Fakültesi 2014/2015 eğitim yılı mezuniyetini coşkuyla kutladı. Törene Marmara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Emin Arat  katıldı.

Tören, Ece Pirim ve Gökay Kalaycıoğlu’nun sunumuyla gerçekleştirildi. Törene, Marmara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Emin Arat, fakültelerin dekanları; Prof. Dr. Ercan Gegez ve Prof. Dr. Recep Bozlağan’ın yanı sıra Endonezya Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolos Vekili, Yüksek Ticaret ve Marmara Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Mezunları Derneği Genel Başkanı, Marmara Üniversitesi Nihad Sayar Eğitim Vakfı Başkan Vekili ve çok sayıda öğretim üyesi katıldı. Marmara Üniversitesi Anadoluhisarı Yerleşkesi ’nde düzenlenen törende fakülte ve bölüm birincilerine plaketleri rektör ve dekanlar tarafından takdim edildi.

Diplomalarını bölüm öğretim üyelerinden alan mezunlar tören sonunda Serkan Soyak ve Dekadans Grubunun konseriyle eğlendi.

Haber: İrem Demirkaya

About The Author

Number of Entries : 4923

Leave a Comment

Marmara Medya Merkezi; AA, İHA ve Reuters ile haber paylaşımı konusunda işbirliği içerisindedir. Yayınlanan haber ve görseller izinsiz kullanılamaz.

Scroll to top