Marmara Üniversitesi’nde Mezuniyet Coşkusu Reviewed by Momizat on .  Marmara Üniversitesi 2012-2013 öğretim yılı Mezuniyet Töreni'nin üçüncü ve son gününde, Diş Hekimliği Fakültesi, Eczacılık Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültes  Marmara Üniversitesi 2012-2013 öğretim yılı Mezuniyet Töreni'nin üçüncü ve son gününde, Diş Hekimliği Fakültesi, Eczacılık Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültes Rating:
You Are Here: Home » KAMPÜS » EĞİTİM » Marmara Üniversitesi’nde Mezuniyet Coşkusu

Marmara Üniversitesi’nde Mezuniyet Coşkusu

Marmara Üniversitesi’nde Mezuniyet Coşkusu

 Marmara Üniversitesi 2012-2013 öğretim yılı Mezuniyet Töreni’nin üçüncü ve son gününde, Diş Hekimliği Fakültesi, Eczacılık Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu, Sosyal Bilgiler Meslek Yüksekokulu, Teknik Bilgiler Meslek Yüksekokulu, Teknik Eğitim Fakültesi ve Tıp Fakültesi’nin mezun öğrencileri diplomalarını aldılar.

Anadolu Hisarı Kampüsü’nde gerçekleşen büyük törende, fakültelerden birincilik, ikincilik ve üçüncülükle mezun olan öğrenciler, ödüllerini Marmara Üniversitesi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. M. Zafer Gül ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Selçuk’un ellerinden aldılar. Ödüllerin verilmesinin ardından Marmara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. M. Zafer Gül konuşmasında “Bu özel günde genç mezunlarla olmaktan mutluluk ve gurur duyuyorum. Marmara Üniversitesi her alana büyük önem veren kökleri 130 yıl öncesine dayanan bir üniversitedir. Bu yıl 10.000 mezun verdik.” ifadelerine yer verdi.

Gül, hız ve rekabetin olduğu iş hayatına katılacak olan mezun öğrencilere ancak üniversitemizin kazandırdığı bilgi ve becerilerle rekabet edebileceklerini belirtti. Velilere ve öğretim üyelerine de teşekkürlerini ileten Prof. Dr. M. Zafer Gül, konuşmasını öğrencilere başarılar dileyerek sonlandırdı.

Mezuniyet töreninin sürpriz konuğu ise üniversitemiz mezunlarından sanatçı Deniz Arcak oldu. Arcak, söylediği şarkılarla öğrenci ve velilere keyifli dakikalar yaşattı.

28.06.2013

[do action="haber-yazari"]Haber Ajansı[/do]

[do action="fotografcilar"]Haber Ajansı[/do]

 

About The Author

Number of Entries : 4923

Leave a Comment

Marmara Medya Merkezi; AA, İHA ve Reuters ile haber paylaşımı konusunda işbirliği içerisindedir. Yayınlanan haber ve görseller izinsiz kullanılamaz.

Scroll to top