Marmara Medya Merkezi’nde Uygulamalı Yazarlık Atölyesi başlıyor Reviewed by Momizat on . Medya Merkezi Halkla İlişkiler ve Reklam Biriminin düzenlediği Uygulamalı Yazarlık Atölyesi A&B İletişim Editörü Selma Serdaroğlu eğitmenliğinde 21 Nisan Cu Medya Merkezi Halkla İlişkiler ve Reklam Biriminin düzenlediği Uygulamalı Yazarlık Atölyesi A&B İletişim Editörü Selma Serdaroğlu eğitmenliğinde 21 Nisan Cu Rating: 0
You Are Here: Home » KAMPÜS » EĞİTİM » Marmara Medya Merkezi’nde Uygulamalı Yazarlık Atölyesi başlıyor

Marmara Medya Merkezi’nde Uygulamalı Yazarlık Atölyesi başlıyor

Marmara Medya Merkezi’nde Uygulamalı Yazarlık Atölyesi başlıyor

Medya Merkezi Halkla İlişkiler ve Reklam Biriminin düzenlediği Uygulamalı Yazarlık Atölyesi A&B İletişim Editörü Selma Serdaroğlu eğitmenliğinde 21 Nisan Cuma günü başlıyor.

Selma Serdaroğlu tarafından gerçekleştirecek atölyenin ilk kısmı 21 Nisan Cuma günü saat 14:00′de  “Basın Bülteni Nedir, Ne Değildir” konusu üzerine gerçekleşecek. Atölyenin ikinci kısmı 28 Nisan Cuma günü saat 14:00′de “Reklam Stratejisi Nasıl Hazırlanır” konusu üzerine olacak.

Atölye L03 numaralı sınıfta gerçekleşecek.

 

 

 

About The Author

Number of Entries : 80

Leave a Comment

Marmara Medya Merkezi; AA, İHA ve Reuters ile haber paylaşımı konusunda işbirliği içerisindedir. Yayınlanan haber ve görseller izinsiz kullanılamaz.

Scroll to top