Marmara Medya Merkezi’nde Kısa Film Atölyesi Düzenlendi Reviewed by Momizat on . 14. Marmara İletişim Kısa Film Festivali kapsamında Kısa Film Atölyesi yönetmen ve film festivali direktörü Hilmi Etikan tarafından gerçekleştirildi. Marmara Me 14. Marmara İletişim Kısa Film Festivali kapsamında Kısa Film Atölyesi yönetmen ve film festivali direktörü Hilmi Etikan tarafından gerçekleştirildi. Marmara Me Rating: 0
You Are Here: Home » KAMPÜS » EĞİTİM » Marmara Medya Merkezi’nde Kısa Film Atölyesi Düzenlendi

Marmara Medya Merkezi’nde Kısa Film Atölyesi Düzenlendi

Marmara Medya Merkezi’nde Kısa Film Atölyesi Düzenlendi

14. Marmara İletişim Kısa Film Festivali kapsamında Kısa Film Atölyesi yönetmen ve film festivali direktörü Hilmi Etikan tarafından gerçekleştirildi.

Marmara Medya Merkezi’nde gerçekleşen Kısa Film atölyesinin eğitmenliğini yönetmen ve film festivali direktörü olan Hilmi Etikan yaptı. Atölye 27 Nisan Perşembe günü 10.00-12.00 ve 13.30-16.00 saatleri arasında Medya Merkezi Stüdyosunda öğrencilerin katılımıyla gerçekleşti

Kısa Film Atölyesinin ilk oturumunda film grameri hakkında bilgiler veren yönetmen ve film festivali direktörü Hilmi Etikan, atölyenin ikinci oturumunda ise izlettiği kısa filmler üzerinden senaryo yazımı hakkında bilgiler verdi ve son olarak çekim planlamasının nasıl olması gerektiğini Marmara Üniversitesi öğrencileri ile paylaştı.

IMG_6691

Atölye sonunda Radyo Tv ve Sinema Bölüm Başkanı Prof. Dr. Şükran Esen, Hilmi Etikan’a teşekkürlerini ileterek plaketini sundu.

Haber: Ebru Tümen- İrem Yavuz

Fotoğraf: Muhammed Fatih Dur

About The Author

Number of Entries : 18

Leave a Comment

Marmara Medya Merkezi; AA, İHA ve Reuters ile haber paylaşımı konusunda işbirliği içerisindedir. Yayınlanan haber ve görseller izinsiz kullanılamaz.

Scroll to top