Marmara Medya Merkezi’nde bahar konseri Reviewed by Momizat on . Marmara Medya Merkezi'nde Marmara Radyosu öncülüğünde bahar konseri gerçekleşti. Baharın ilk günlerini yaşadığımız bu günlerde Medya Merkezinin radyo birimi, ga Marmara Medya Merkezi'nde Marmara Radyosu öncülüğünde bahar konseri gerçekleşti. Baharın ilk günlerini yaşadığımız bu günlerde Medya Merkezinin radyo birimi, ga Rating: 0
You Are Here: Home » Genel » Marmara Medya Merkezi’nde bahar konseri

Marmara Medya Merkezi’nde bahar konseri

Marmara Medya Merkezi’nde Marmara Radyosu öncülüğünde bahar konseri gerçekleşti.
Baharın ilk günlerini yaşadığımız bu günlerde Medya Merkezinin radyo birimi, gazete ve kamera reji çalışanlarının öncülüğünde bahara hoşgeldin konseri düzenlendi.

Marmara Medya Merkezi Stüdyosu’nda gerçekleşen konserde gitarda Begüm Oktay, Enes Mehmet Kocamanoğlu, saksafonda Doğa Bezioğlu performanslarını sergilerken,  Yeliz Şenyerli, Sare Mıcık, Nazlım Balık ve Bade Alp ise şarkıları seslendirdi.

Yoğun katılımın olduğu konserde, Mevsimler Geçerken, Ben Öldüm, Köprüaltı, Düşünme Hiç, Ben Ölmeden Önce gibi herkesçe sevilen parçalar çalınıp söylendi.

Haber: Murat Özdemir

Fotoğraf: Oğuzhan Atagün

About The Author

Number of Entries : 4923

Leave a Comment

Marmara Medya Merkezi; AA, İHA ve Reuters ile haber paylaşımı konusunda işbirliği içerisindedir. Yayınlanan haber ve görseller izinsiz kullanılamaz.

Scroll to top