Marmara Medya Merkezi 2015-2016 Kısmi Zamanlı Öğrenci Alımları Sonuçlandı Reviewed by Momizat on . Marmara İletişim Fakültesi öğrencilerine her yıl sektörün ruhunu deneyimleme fırsatı sunan Marmara Medya Merkezi'nin yeni dönem kadrosu belli oldu. 216 adayın b Marmara İletişim Fakültesi öğrencilerine her yıl sektörün ruhunu deneyimleme fırsatı sunan Marmara Medya Merkezi'nin yeni dönem kadrosu belli oldu. 216 adayın b Rating: 0
You Are Here: Home » KAMPÜS » EĞİTİM » Marmara Medya Merkezi 2015-2016 Kısmi Zamanlı Öğrenci Alımları Sonuçlandı

Marmara Medya Merkezi 2015-2016 Kısmi Zamanlı Öğrenci Alımları Sonuçlandı

Marmara Medya Merkezi 2015-2016 Kısmi Zamanlı Öğrenci Alımları Sonuçlandı

Marmara İletişim Fakültesi öğrencilerine her yıl sektörün ruhunu deneyimleme fırsatı sunan Marmara Medya Merkezi’nin yeni dönem kadrosu belli oldu.

216 adayın başvuru yaptığı MMM kadrosuna mülakat ve başvuru kriterleri neticesinde bu yıl 80 öğrenci farklı birimlerde istihdam edilmek üzere kabul edildi. 26 Ekim 2015 Pazartesi günü saat 12:00′da MMM Stüdyosu’nda yapılacak oryantasyon toplantısıyla görevlerine başlayacak adayların kayıtlarının kesinleşmesi için  26 Ekim-6 Kasım tarihleri arasında Marmara Üniversitesi Göztepe yerleşkesinde bulunan Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı’na giriş işlemi için 1 adet nüfus cüzdanı fotokopisi,1 adet yeni tarihli öğrenci belgesi,1 adet fotoğraf ile başvurmaları gerekiyor. 

Kısmi zamanlı öğrenci olarak çalışmaya hak kazanan öğrencilerin listesi buradan indirilebilir.

About The Author

Number of Entries : 31

Leave a Comment

Marmara Medya Merkezi; AA, İHA ve Reuters ile haber paylaşımı konusunda işbirliği içerisindedir. Yayınlanan haber ve görseller izinsiz kullanılamaz.

Scroll to top