Marmara İletişim’e Rektör ziyareti Reviewed by Momizat on . Marmara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Emin Arat ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Arif N. Güllüoğlu, İletişim Fakültesi’ni ziyaret etti. İletişim Fakültesi Dekanı Marmara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Emin Arat ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Arif N. Güllüoğlu, İletişim Fakültesi’ni ziyaret etti. İletişim Fakültesi Dekanı Rating: 0
You Are Here: Home » KAMPÜS » EĞİTİM » Marmara İletişim’e Rektör ziyareti

Marmara İletişim’e Rektör ziyareti

Marmara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Emin Arat ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Arif N. Güllüoğlu, İletişim Fakültesi’ni ziyaret etti.

İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ergün Yıldırım’ı makamında ziyaret eden Prof. Dr. Emin Arat daha sonra fakülteyi gezerek akademik ve idari personel ile görüştü. Dekan yardımcıları Doç. Dr. Artun Avcı ve Yrd. Doç. Dr. Haldun Narmanlıoğlu eşliğinde fakültedeki birimler gezilirken yeniliklerden bahsedildi.

Diş Hekimliği Fakültesi’nin Nişantaşı Kampüsü’nden taşınmasıyla yapılan değişiklikleri yerinde inceleyen Arat, gelişmelerden memnun olduğunu belirtti. Diş Hekimliği Fakültesi eski binasının İletişim Fakültesi’ne bırakılmasının da başarıyı destekleyeceğini savunan Prof. Dr. Emin Arat, üniversitede her yıl olumlu gelişmeler kaydedildiğini vurguladı.

Üniversite yönetimi olarak sosyal bilimler projelerine önem verdiklerinin altını çizen Prof. Dr. Emin Arat araştırma görevlilerinin ve öğrencilerin proje geliştirme konusunda teşvik edilmesi gerektiğini de ifadelerine ekledi.

 Haber: Ayşenur Çelimli

 

About The Author

Number of Entries : 149

Leave a Comment

Marmara Medya Merkezi; AA, İHA ve Reuters ile haber paylaşımı konusunda işbirliği içerisindedir. Yayınlanan haber ve görseller izinsiz kullanılamaz.

Scroll to top