Marmara Gazete yayında Reviewed by Momizat on . Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi uygulama birimi  Medya Merkezi bünyesinde çalışan öğrenciler tarafından hazırlanan Marmara Gazete’nin 23. sayısı yayımla Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi uygulama birimi  Medya Merkezi bünyesinde çalışan öğrenciler tarafından hazırlanan Marmara Gazete’nin 23. sayısı yayımla Rating: 0
You Are Here: Home » KAMPÜS » EĞİTİM » Marmara Gazete yayında

Marmara Gazete yayında

Marmara Gazete yayında

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi uygulama birimi  Medya Merkezi bünyesinde çalışan öğrenciler tarafından hazırlanan Marmara Gazete’nin 23. sayısı yayımlandı.

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi uygulama birimi Medya Merkezi bünyesinde üretilen haberlerden oluşan Marmara Gazete’nin yeni sayısı yayınlandı.

Marmara Üniversitesi’nin 133. yılını kutlamalarıyla birlikte, ülkelerindeki savaş durumundan kaçıp İstanbul-Aksaray’a gelen mültecilerin Avrupa’ya geçme çabalarından, Türkiye’deki kadın hakları problemlerine birçok güncel haber Marmara Gazete‘nin son sayısında okurlarıyla buluşuyor.

Gazetenin dış haberler köşesinde ise  dünyada yaşanan Star Wars çılgınlığını ve Güney Kore’deki işçilere uygulanan ilginç terapi yöntemlerini ele alınıyor. Ayrıca amatör kulüplerin holiganizmden şikayetleri de bir başka dikkat çekici haber olarak göze çarpıyor. Bu ve diğer birçok haberin en geniş şekilde ele alındığı Marmara Gazete’nin 23. sayısına buradan ulaşabilirsiniz.

Haber: Özlem Karaca

 

 

About The Author

Number of Entries : 4923

Leave a Comment

Marmara Medya Merkezi; AA, İHA ve Reuters ile haber paylaşımı konusunda işbirliği içerisindedir. Yayınlanan haber ve görseller izinsiz kullanılamaz.

Scroll to top