Maçka Sanat Parkı’nda Çocuk Şenliği Reviewed by Momizat on . Şişli Belediyesi 22-24 Nisan tarihleri arası Uluslarararası Şişli 23 Nisan Çocuk Festivali'ne ev sahipliği yapacak. Şişli Belediyesi bugün başlayan etkinlikler Şişli Belediyesi 22-24 Nisan tarihleri arası Uluslarararası Şişli 23 Nisan Çocuk Festivali'ne ev sahipliği yapacak. Şişli Belediyesi bugün başlayan etkinlikler Rating: 0
You Are Here: Home » Genel » Maçka Sanat Parkı’nda Çocuk Şenliği

Maçka Sanat Parkı’nda Çocuk Şenliği

Şişli Belediyesi 22-24 Nisan tarihleri arası Uluslarararası Şişli 23 Nisan Çocuk Festivali’ne ev sahipliği yapacak.

Şişli Belediyesi bugün başlayan etkinlikler kapsamında, Almanya, Macaristan, Gürcistan, Makedonya, Nepal ve Bulgaristan’dan gelen çocukları Maçka Sanat Parkı’nda konuk etti. Konuk çocuklar, Harbiye’deki Askeri Müze’nin önünde başlayan korteje dahil olarak , Maçka Sanat Parkı’nda Türkiye’den çocuklarla bir araya geldi. Halk oyunları gösterileriyle devam eden etkinlikte çocuklar tahta bacak, pamuk şekerciler ve macuncular eşliğinde eğlendiler.

Çeşitli sivil toplum kuruluşları ve Okuluma Dokunma İnisiyatifi’nin de aralarında bulunduğu standlarda çocuklara ve velilere yönelik bilgilendirme konuşmaları yapıldı.

Bugün başlayan etkinlikler , 23 Nisan Perşembe günü Cevahir AVM önünde saat 16.00′da düzenlenecek Atiye konseri ile sürecek. Konser sonrası saat 20.00’da ise 120 kişilik İTÜ Devlet Konservatuarı Çocuk Korosu, Bulgaristan’dan 50 kişilik Maestro Zahari Medrikarov korosu ile birlikte Şişli Kent Kültür Merkezi’nde bir konser verecek. 24 Nisan Cuma günü ise saat 14.30’da konuk çocuklar ile birlikte yapılacak tekne turu ile etkinlikler sonlanacak.

Haber- Fotoğraf : Yasemin Ece Yıldırım

About The Author

Number of Entries : 4923

Leave a Comment

Marmara Medya Merkezi; AA, İHA ve Reuters ile haber paylaşımı konusunda işbirliği içerisindedir. Yayınlanan haber ve görseller izinsiz kullanılamaz.

Scroll to top