Kadınlar Havada Karada Güçlüdür Reviewed by Momizat on . Pegasus Hava Yolları 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü uçuşlarından birinde yaptığı özel bir anonsla kutladı. Bir kabin memurunun uçuş öncesi yapılan güvenlik anons Pegasus Hava Yolları 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü uçuşlarından birinde yaptığı özel bir anonsla kutladı. Bir kabin memurunun uçuş öncesi yapılan güvenlik anons Rating: 0
You Are Here: Home » Genel » Kadınlar Havada Karada Güçlüdür

Kadınlar Havada Karada Güçlüdür

Kadınlar Havada Karada Güçlüdür

Pegasus Hava Yolları 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü uçuşlarından birinde yaptığı özel bir anonsla kutladı.

Bir kabin memurunun uçuş öncesi yapılan güvenlik anonsunun ardından, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel mesajlar verdiği anonsu Pegasus’un uçuşta bulunan misafirleri tarafından alkışlarla desteklendi.

Tüm kokpit ve kabin ekiplerinin kadınlardan oluştuğu uçuş

Kadınlar Günü’ne özel anons, Pegasus’un 8 Mart’ta düzenlediği İstanbul Sabiha Gökçen – Ankara Esenboğa uçuşunda yapıldı. Pegasus, tüm kokpit ile kabin ekiplerinin kadınlardan oluştuğu bu uçuşu ve anonsuyla, kadınlara havada karada güçlü olduklarını hatırlatmayı hedefledi.

Kaynak : DHA

About The Author

Number of Entries : 32

Leave a Comment

Marmara Medya Merkezi; AA, İHA ve Reuters ile haber paylaşımı konusunda işbirliği içerisindedir. Yayınlanan haber ve görseller izinsiz kullanılamaz.

Scroll to top