İşsiz Gazeteciler Haberinin Peşinde Yazı Dizisi Başlıyor Reviewed by Momizat on . İşsiz gazetecilere haber yapma olanağı sunacak ve mali destekte bulunacak ‘’İşsiz Gazeteciler Haberinin Peşinde Yazı Dizisi’’ 18 nisan günü yayınlanmaya başlaya İşsiz gazetecilere haber yapma olanağı sunacak ve mali destekte bulunacak ‘’İşsiz Gazeteciler Haberinin Peşinde Yazı Dizisi’’ 18 nisan günü yayınlanmaya başlaya Rating: 0
You Are Here: Home » EKONOMİ » İşsiz Gazeteciler Haberinin Peşinde Yazı Dizisi Başlıyor

İşsiz Gazeteciler Haberinin Peşinde Yazı Dizisi Başlıyor

İşsiz Gazeteciler Haberinin Peşinde Yazı Dizisi Başlıyor

İşsiz gazetecilere haber yapma olanağı sunacak ve mali destekte bulunacak ‘’İşsiz Gazeteciler Haberinin Peşinde Yazı Dizisi’’ 18 nisan günü yayınlanmaya başlayacak ve 3 Mayıs Dünya Basın Özgürlüğü günü sona erecek.

IPS İletişim Vakfı/bianet, işsiz bırakılmış gazetecilerle “İşsiz Gazeteciler Haberinin Peşinde” projesiyle bir araya geldi.

İşsiz bırakılmış gazeteciler Prof. Dr. Yasemin İnceoğlu, Tuğrul Eryılmaz, Nadire Mater, Banu Tuna, Murat Çelikkan ve Doğu Eroğlu’nun jürisinde olduğu projede projenin hem uygulayıcısı hem de faydalanıcısı olarak yer aldı.

İki gazetecinin birlikte hazırladığı özel dosya haberler 18 Nisan’dan sonra bianet web sitesinde yayınlanmaya başlanacak.

Konuları gazetecilik, işsizlik, medya, toplumsal cinsiyet, eğitim, göç, kent, yoksulluk, şiddet ve barış gibi alanları kapsayan dosya haberler Türkçe, Kürtçe ve İngilizce olmak üzere üç dilde yayınlanacak.

Dosya haberler fotoğraf, ses, görüntü, veri gazeteciliği unsurlarına sahip ana metin ve yan metinlerden oluşuyor.

Hollanda İstanbul Başkonsolosluğu Matra-İnsan Hakları Programı mali desteğiyle gerçekleşen proje 3 Mayıs Dünya Basın Özgürlüğü Günü’nde düzenlenecek olan etkinlikle sona erecek.

Kaynak: Bianet

About The Author

Number of Entries : 76

Leave a Comment

Marmara Medya Merkezi; AA, İHA ve Reuters ile haber paylaşımı konusunda işbirliği içerisindedir. Yayınlanan haber ve görseller izinsiz kullanılamaz.

Scroll to top