İnsan haklarına animasyon imzası Reviewed by Momizat on . Marmara Medya Merkezi Animasyon Birimi 2014 AB İnsan Hakları Kısa Film Yarışması'nda birinci oldu. 10 Aralık İnsan Hakları Günü çerçevesinde Avrupa Birliği Türk Marmara Medya Merkezi Animasyon Birimi 2014 AB İnsan Hakları Kısa Film Yarışması'nda birinci oldu. 10 Aralık İnsan Hakları Günü çerçevesinde Avrupa Birliği Türk Rating: 0
You Are Here: Home » Genel » İnsan haklarına animasyon imzası

İnsan haklarına animasyon imzası

İnsan haklarına animasyon imzası

Marmara Medya Merkezi Animasyon Birimi 2014 AB İnsan Hakları Kısa Film Yarışması’nda birinci oldu.

10 Aralık İnsan Hakları Günü çerçevesinde Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu tarafından düzenlenen İnsan Hakları Kısa  Film Yarışması’nda Animasyon Birimi  “Losing Colors” filmi ile birincilik ödülüne sahip oldu.  Ankara’da gerçekleştirilen törende ödülü, filmin yönetmenliğini yapan Ozan Gönen aldı.

Yarışma sonucunda ilk üçe giren yarışmacı her yıl Mayıs ayında Almanya’da gerçekleştirilen ve dünyanın en prestijli festivallerinden biri  olan Obenhausen Kısa Film Festivali’ne akredite olarak katılım hakkı kazandı.

Haber: Ayşegül Yücekök

 

 

 

About The Author

Number of Entries : 4923

Leave a Comment

Marmara Medya Merkezi; AA, İHA ve Reuters ile haber paylaşımı konusunda işbirliği içerisindedir. Yayınlanan haber ve görseller izinsiz kullanılamaz.

Scroll to top