I. Ulusal Lenfoloji Kongresi Reviewed by Momizat on . Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü, Lenfoloji Derneği işbirliği ile uluslararası katılımlı 1. Ulusal Lenfoloji Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü, Lenfoloji Derneği işbirliği ile uluslararası katılımlı 1. Ulusal Lenfoloji Rating: 0
You Are Here: Home » KAMPÜS » EĞİTİM » I. Ulusal Lenfoloji Kongresi

I. Ulusal Lenfoloji Kongresi

I. Ulusal Lenfoloji Kongresi

Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü, Lenfoloji Derneği işbirliği ile uluslararası katılımlı 1. Ulusal Lenfoloji Kongresi gerçekleştirilecek.

Lenfoloji Derneği ve Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü tarafından 10-12 Nisan 2015 tarihi arasında Uluslararası Katılımlı “I.Ulusal Lenfoloji Kongresi “ Marmara Üniversitesi Haydarpaşa Yerleşkesi’nde düzenlenecek.

I.Ulusal Lenfoloji Kongresi, ilgili branş derneklerinin destekleri ile organize edilecek. Bu işbirlikçi yaklaşım Lenfoloji alanındaki yenilik ve gelişmelere ışık tutmasının yanı sıra, bu alanda çalışan sağlık profesyonellerinin bir araya gelerek bilgi alışverişinde bulunmasını sağlayacak.

Kongrenin bilimsel programı Lenfoloji alanında çalışanları birlikte oluşturulacak ve multidisipliner olmasına özen gösterilecek. İçeriğin bilimsel yönünü arttırmak amacı ile yurtdışında alanında en iyi isimler bilgi ve deneyimlerini paylaşmak üzere kongreye katılacak. Kongre programında güncel konuları içeren çok disiplinli sempozyum ve uygulamaların gösterileceği workshoplar, ayrıca önemli bilimsel çalışmaların sunulduğu sözel ve poster oturumları yapılacak.

Kongre, tüm fizyoterapistler, hekimler ve Lenfoloji profesyonellerinin katılımına açık olacak.

Ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Haber: Ayşenur Çelimli

 

 

About The Author

Number of Entries : 149

Leave a Comment

Marmara Medya Merkezi; AA, İHA ve Reuters ile haber paylaşımı konusunda işbirliği içerisindedir. Yayınlanan haber ve görseller izinsiz kullanılamaz.

Scroll to top