Haydi çocuklar tiyatroya Reviewed by Momizat on . Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle 19-30 Nisan tarihlerinde birçok çocuk oyununu ücretsiz sergileyecek. De Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle 19-30 Nisan tarihlerinde birçok çocuk oyununu ücretsiz sergileyecek. De Rating: 0
You Are Here: Home » KÜLTÜR-SANAT » Haydi çocuklar tiyatroya

Haydi çocuklar tiyatroya

Haydi çocuklar tiyatroya

Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle 19-30 Nisan tarihlerinde birçok çocuk oyununu ücretsiz sergileyecek.

Devlet Tiyatrolarının 9 bölgesindeki 15 sahnesinde, 13 çocuk oyunu, yaklaşık 6 bin çocuğa ücretsiz gösterilecek. Devlet Tiyatroları repertuarında bulunan Horoz Adam ve Korsan, Lay Lay Lom, Sevdalı Bulut, Kurbağa Prens, Nasreddin İnadın Sonu ve Kırmızı Başlıklı Kurtoyunları, çocukları sanata doyuracak. Devlet Tiyatroları sergilediği oyunlarda, çocuklara tiyatroyu sevdirirken onların kişisel ve kültürel gelişimine de katkıda bulunmayı hedefliyor. İsteyenler, ücretsiz biletlerini Devlet Tiyatroları gişelerinden veya ilgili müdürlüklerden alabilecek.

Kaynak: AA

About The Author

Number of Entries : 94

Leave a Comment

Marmara Medya Merkezi; AA, İHA ve Reuters ile haber paylaşımı konusunda işbirliği içerisindedir. Yayınlanan haber ve görseller izinsiz kullanılamaz.

Scroll to top