“Hayal edin gerçekleştirelim” Reviewed by Momizat on . Marmara Medya Merkezi Halkla İlişkiler birimi ile “Hayal edin gerçekleştirelim” adlı sosyal sorumluluk projesi hakkında tanıtıcı toplantı gerçekleştirildi. Kred Marmara Medya Merkezi Halkla İlişkiler birimi ile “Hayal edin gerçekleştirelim” adlı sosyal sorumluluk projesi hakkında tanıtıcı toplantı gerçekleştirildi. Kred Rating: 0
You Are Here: Home » KAMPÜS » EĞİTİM » “Hayal edin gerçekleştirelim”

“Hayal edin gerçekleştirelim”

“Hayal edin gerçekleştirelim”

Marmara Medya Merkezi Halkla İlişkiler birimi ile “Hayal edin gerçekleştirelim” adlı sosyal sorumluluk projesi hakkında tanıtıcı toplantı gerçekleştirildi.


Kredi Kayıt Bürosu (KKB)’nun Ar PR Ajans ile ortak başlattığı Türkiye genelinde tüm üniversite öğrencilerinin katılımına açık olan “Hayal Edin Gerçekleştirelim” Sosyal Sorumluluk Proje Fikir Yarışması gençlerin sosyal sorumluluk konusunda bilinçlenmeleri, toplumsal ihtiyaçları fark etmeleri ve bu alanlarda harekete geçmelerini sağlamak amacıyla düzenlenen proje, Marmara Medya Merkezi Halkla İlişkiler Birimi öğrencilerine tanıtıldı.
Halkla İlişkiler Birimi koordinatörü Arş. Gör. Merve Çerçi ve İbrahim Hanavcı’nın birimle düzenlediği toplantıda sosyal sorumluluk projeleri geniş çapta konuşulurken “Hayal Edin Gerçekleştirelim” projesi de değerlendirildi.
Projeyle ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 

Haber: Ayşenur Çelimli/Fotoğraf: Yeter Şeko

 

About The Author

Number of Entries : 149

Leave a Comment

Marmara Medya Merkezi; AA, İHA ve Reuters ile haber paylaşımı konusunda işbirliği içerisindedir. Yayınlanan haber ve görseller izinsiz kullanılamaz.

Scroll to top