Galatasaray’da iki kadro dışı Reviewed by Momizat on . Galatasaray Liv Hospital, Türkiye Basketbol Ligi’nin 18. haftasında puan tablosunun son sırasında bulanan NSK Eskişehir Basket’ e deplasmanda 66-61 mağlup oldu. Galatasaray Liv Hospital, Türkiye Basketbol Ligi’nin 18. haftasında puan tablosunun son sırasında bulanan NSK Eskişehir Basket’ e deplasmanda 66-61 mağlup oldu. Rating: 0
You Are Here: Home » Genel » Galatasaray’da iki kadro dışı

Galatasaray’da iki kadro dışı

Galatasaray’da iki kadro dışı

Galatasaray Liv Hospital, Türkiye Basketbol Ligi’nin 18. haftasında puan tablosunun son sırasında bulanan NSK Eskişehir Basket’ e deplasmanda 66-61 mağlup oldu.

Maç sonunda yayıncı kuruluşa çarpıcı açıklamalarda bulunan Galatasaray Liv Hospital başantrenörü Ergin Ataman şunları söyledi;

“Aleks Maric ile yollarımızı ayırıyoruz. Önümüzdeki hafta kontratı bitiyordu ve biz bu opsiyonu kullanmayacağız. İki oyuncuyu kadro dışı bırakacağız ve tüm oyunculara para cezası vereceğiz. Galatasaray formasına yakışmayacak şekilde oynadılar. Bunun bir cezası olmalı. Bu mağlubiyetin açıklaması yok. Görevimin başındayım, takımımım başındayım. Görevden ayrılacağım demedim. Yönetim kurulu bu akşam isterse beni görevden alabilir, ağır bir mağlubiyet.”

Kaynak: AA

Haber: Melike Sejfula

About The Author

Number of Entries : 4923

Leave a Comment

Marmara Medya Merkezi; AA, İHA ve Reuters ile haber paylaşımı konusunda işbirliği içerisindedir. Yayınlanan haber ve görseller izinsiz kullanılamaz.

Scroll to top