Ferman Akgül, ilk solo albümünü çıkardı Reviewed by Momizat on . Manga grubunun vokalisti Ferman Akgül, dün gece İstanbul’da ilk solo albümünü tanıttı. Akgül, İstanbul Marriott Hotel Şişli’de yapılan tanıtımda, ilk solo albüm Manga grubunun vokalisti Ferman Akgül, dün gece İstanbul’da ilk solo albümünü tanıttı. Akgül, İstanbul Marriott Hotel Şişli’de yapılan tanıtımda, ilk solo albüm Rating: 0
You Are Here: Home » KÜLTÜR-SANAT » Ferman Akgül, ilk solo albümünü çıkardı

Ferman Akgül, ilk solo albümünü çıkardı

Ferman Akgül, ilk solo albümünü çıkardı

Manga grubunun vokalisti Ferman Akgül, dün gece İstanbul’da ilk solo albümünü tanıttı.

Akgül, İstanbul Marriott Hotel Şişli’de yapılan tanıtımda, ilk solo albümü “Yürüyorum İçimde”deki şarkılarını söyledi.

Göksel, Aslı Gökyokuş, Aydilge, Pascal Nouma, Birol Namoğlu, Murat Cemcir, Ahmet Kural, İzzet Öz, Ömer Faruk Sorak’ın da bulunduğu etkinlikte, sanatçının yakın arkadaşları ve basın mensupları da vardı.
Geceye katılanlara teşekkür ederek, “Bu gece benim için çok özel bir gece. Yaklaşık 1,5 yıldır ilk solo albümümün kayıtları için çok çalıştım ve bu gece böylesi önemli bir izleyici topluluğu önünde ilk kez sizlere çalmaktan dolayı da oldukça gururlu ve heyecanlıyım” dedi.
Ferman Akgül’ün ilk solo albümü “Yürüyorum İçimde”, 24 Mart Cuma günü 06 Records işbirliği ve EMI-Universal Türkiye etiketiyle tüm dijital platform ve müzik marketlerden temin edilebilecek. Çıkış şarkısının klibi ise 17 Mart Cuma günü yayımlanacak.

Kaynak: DHA

About The Author

Number of Entries : 64

Leave a Comment

Marmara Medya Merkezi; AA, İHA ve Reuters ile haber paylaşımı konusunda işbirliği içerisindedir. Yayınlanan haber ve görseller izinsiz kullanılamaz.

Scroll to top