“Dünyanın Ritmi” Marmara Radyo’da Reviewed by Momizat on . Marmara Medya Merkezi Dış Haberler Birimi, Marmara Radyo’da dünyadan gelişmeleri bildiriyor “Dünya’nın Ritmi”, Dış Haberler Biriminin hazırladığı radyo programı Marmara Medya Merkezi Dış Haberler Birimi, Marmara Radyo’da dünyadan gelişmeleri bildiriyor “Dünya’nın Ritmi”, Dış Haberler Biriminin hazırladığı radyo programı Rating:
You Are Here: Home » Genel » “Dünyanın Ritmi” Marmara Radyo’da

“Dünyanın Ritmi” Marmara Radyo’da

“Dünyanın Ritmi” Marmara Radyo’da

Marmara Medya Merkezi Dış Haberler Birimi, Marmara Radyo’da dünyadan gelişmeleri bildiriyor

“Dünya’nın Ritmi”, Dış Haberler Biriminin hazırladığı radyo programı dün Sevim Görkan ve Can Koçanalı ile radyolarınıza konuk oldu.

Radyo programı dünya çapında meydana gelen haberlerin yanında, haberlerin geldiği ülkelerden şarkılar ile Marmara Radyo dinleyicileriyle buluştu.

“Dünya’nın Ritmi”nde ayrıca dünya gündemi Dış Haberler Birimi öğrencileri Sevim Görkan ve Can Koçanalı ile keyifli bir sohbetle tartışıldı.

Sosyal medyayla etkileşimli bir buluşma noktası gerçekleştirmek isteyen dinleyenler, twitterda #MarmaraDünyanınRitmi konu başlığı altında yorumlarını yazabilirler.

Dünya’nın Ritmi programı her hafta dönüşümlü olarak, Nurgül Bayram, Can Koçanalı, Sevim Görkan, Aysegül Yücekök tarafından sunulacak.

[do action="haber-yazari"]Nurgül Bayram[/do]

About The Author

Number of Entries : 4923

Leave a Comment

Marmara Medya Merkezi; AA, İHA ve Reuters ile haber paylaşımı konusunda işbirliği içerisindedir. Yayınlanan haber ve görseller izinsiz kullanılamaz.

Scroll to top