Dirk Kuyt veda ediyor Reviewed by Momizat on . Fenerbahçe'nin tecrübeli oyuncusu Dirk Kuyt, Feyenoord'la anlaştığını resmen açıkladı. Feyenoord Kulübü'nün internet sitesinde "Dirk Kuyt Feyenoord'a döndü" baş Fenerbahçe'nin tecrübeli oyuncusu Dirk Kuyt, Feyenoord'la anlaştığını resmen açıkladı. Feyenoord Kulübü'nün internet sitesinde "Dirk Kuyt Feyenoord'a döndü" baş Rating: 0
You Are Here: Home » Genel » Dirk Kuyt veda ediyor

Dirk Kuyt veda ediyor

Dirk Kuyt veda ediyor

Fenerbahçe’nin tecrübeli oyuncusu Dirk Kuyt, Feyenoord’la anlaştığını resmen açıkladı.

Feyenoord Kulübü’nün internet sitesinde “Dirk Kuyt Feyenoord’a döndü” başlığıyla yapılan açıklamada, Hollandalı oyuncunun İstanbul’daki evinde kulübün genel direktörü Martin van Geel’in de katılımıyla 1 yıllık sözleşmeye imza attığı bildirildi.
Açıklamada görüşlerine yer verilen Kuyt, Feyenoord’a döndüğü için mutlu olduğunu ifade ederek, yurt dışındaki 9 yıllık güzel dönemin sona erdiğini belirtti. Türkiye’de harika üç sezon yaşadığını ve çok şey kazandığını vurgulayan Kuyt, formda olduğunu, Feyenoord’da yeni başarılar elde etmek istediğini aktardı. Kuyt’ın transferinin, çocuklarını sevindirdiğine de vurgu yapıldı.
Kuyt’ın transferini büyük mutlulukla karşılayan Martin van Geel ise “Bugün Feyenoord için harika bir gün. Dirk Kuyt’ın dönüşünden dolayı çok mutluyuz” dedi. Kuyt ile bir yıllık sözleşme imzaladıklarını ama Hollandalı oyuncunun uzun yıllar oynayabileceğine işaret eden van Geel, “Kuyt’ın Feyenoord’un Ryan Giggs’i” olmasını umduğunu ifade etti

Daha önce 2003-2006 yıllarında 3 sezon Feyenoord’da oynayan ve geçen sene Hollanda A Milli Futbol Takımı formasına veda eden Kuyt, Fenerbahçe’ye 2012 yılında İngiliz ekibi Liverpool’dan transfer olmuştu.

Kaynak: DHA

Haber: Melike Sejfula

About The Author

Number of Entries : 4923

Leave a Comment

Marmara Medya Merkezi; AA, İHA ve Reuters ile haber paylaşımı konusunda işbirliği içerisindedir. Yayınlanan haber ve görseller izinsiz kullanılamaz.

Scroll to top