Dekan Prof. Dr. Ergün Yıldırım Araştırma Görevlileriyle Buluştu Reviewed by Momizat on . İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ergün Yıldırım, Araştırma Görevlileri ile yeni dönemi konuştu  Yeni dönem toplantısına akademisyen kimliğinin bir çerçevesin İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ergün Yıldırım, Araştırma Görevlileri ile yeni dönemi konuştu  Yeni dönem toplantısına akademisyen kimliğinin bir çerçevesin Rating: 0
You Are Here: Home » KAMPÜS » EĞİTİM » Dekan Prof. Dr. Ergün Yıldırım Araştırma Görevlileriyle Buluştu

Dekan Prof. Dr. Ergün Yıldırım Araştırma Görevlileriyle Buluştu

İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ergün Yıldırım, Araştırma Görevlileri ile yeni dönemi konuştu 

Yeni dönem toplantısına akademisyen kimliğinin bir çerçevesini çizerek başlayan Dekan Yıldırım araştırma görevlilerin akademinin eğitim yükünü taşıyan önemli bir parçası olduğunu vurguladı. Bu yükü sırtlayan öğretim elemanlarının taleplerinin karşılanması ve sorunlarının çözümü noktasında kapısının her zaman açık olduğunu ifade eden Prof.Dr. Ergün Yıldırım yeni dönemde öğrencilerle etkileşimin artmasına yönelik çalışmalar beklediğini söyledi.

Toplantıda araştırma görevlilerinin asli vazifelerinden birisinin bilimsel çalışmalar yapmak olduğunu ve buna yönelik olarak yurt içi ve yurt dışı konferans, sempozyum ve eğitim gibi taleplerinin karşılanmasına yönelik çalışmaların olacağı bildirildi. Prof. Dr. Ergün Yıldırımın konuşmasının ardından araştırma görevlileri söz alarak yeni döneme ilişkin sorunlarını ve beklentilerini ifade ettiler.

Benzer toplantılarla her dönem en az bir defa fakültenin hedefleri ve sorunları üzerine ortak aklı işletmek için toplanmayı gerekli bulduğunu ifade eden Dekan Yıldırım katılım gösteren araştırma görevlilerine teşekkür etti.

 

Haber: Ayşenur Çelimli

About The Author

Number of Entries : 149

Leave a Comment

Marmara Medya Merkezi; AA, İHA ve Reuters ile haber paylaşımı konusunda işbirliği içerisindedir. Yayınlanan haber ve görseller izinsiz kullanılamaz.

Scroll to top