Bursaspor maçına Beşiktaş taraftarı alınacak Reviewed by Momizat on . Bursaspor Güvenlik Kurulu toplantısında, Bursaspor-Beşiktaş karşılaşmasına konuk siyah-beyazlı taraftarların alınması kararlaştırıldı. Vali yardımcısı Ergun Gün Bursaspor Güvenlik Kurulu toplantısında, Bursaspor-Beşiktaş karşılaşmasına konuk siyah-beyazlı taraftarların alınması kararlaştırıldı. Vali yardımcısı Ergun Gün Rating: 0
You Are Here: Home » SPOR » Bursaspor maçına Beşiktaş taraftarı alınacak

Bursaspor maçına Beşiktaş taraftarı alınacak

Bursaspor maçına Beşiktaş taraftarı alınacak

Bursaspor Güvenlik Kurulu toplantısında, Bursaspor-Beşiktaş karşılaşmasına konuk siyah-beyazlı taraftarların alınması kararlaştırıldı.

Vali yardımcısı Ergun Güngör’ün başkanlık yaptığı toplantı Heykel’deki Valilik binasında gerçekleşti. Toplantıya, Bursaspor Kulübü Genel Müdürü Erhan Başoğlu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Süleyman Şahin ile jandarma, emniyet ve diğer kurumların yetkilileri de katıldı.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Stadı’nda 15 Mayıs Pazartesi günü saat 20.00′de başlayacak maça Beşiktaşlı taraftarların alınması kurulun toplantısında kararlaştırıldı.

Siyah beyazlı taraftarlara ayrılan biletlerin satış için Beşiktaş Kulübüne verilmesi kararlar arasında yer aldı. Siyah-beyazlı taraftarlar İstanbul’dan toplu halde stada getirilecek.

 

Kaynak: AA

About The Author

Number of Entries : 32

Leave a Comment

Marmara Medya Merkezi; AA, İHA ve Reuters ile haber paylaşımı konusunda işbirliği içerisindedir. Yayınlanan haber ve görseller izinsiz kullanılamaz.

Scroll to top