Bu hafta vizyonda ne var? Reviewed by Momizat on . 2’si yerli 8 yeni film bu hafta izleyiciyle buluşuyor. Son Umut Senaryosu Andrew Anastasios ve Andrew Knight’ın yazdığı, yönetmenliğini ünlü oyuncu Russell Crow 2’si yerli 8 yeni film bu hafta izleyiciyle buluşuyor. Son Umut Senaryosu Andrew Anastasios ve Andrew Knight’ın yazdığı, yönetmenliğini ünlü oyuncu Russell Crow Rating: 0
You Are Here: Home » Genel » Bu hafta vizyonda ne var?

Bu hafta vizyonda ne var?

Bu hafta vizyonda ne var?

2’si yerli 8 yeni film bu hafta izleyiciyle buluşuyor.

Son Umut

Senaryosu Andrew Anastasios ve Andrew Knight’ın yazdığı, yönetmenliğini ünlü oyuncu Russell Crowe’un üstlendiği film bu hafta vizyona giriyor. Filmin oyuncu kadrosunda Russell Crowe, Olga Kurylenko, Jai Courtney ve Isabel Lucas gibi isimlerin yanı sıra Türkiye’den de Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan yer alıyor.

Yusuf Yusuf

Ersoy Güler’in senaryosunu yazıp yönetmenliğini yaptığı film bu hafta vizyona girenler arasında. Filmin başrollerini Ali Sunal, Burak Satıbol ve Oya Başar paylaşıyor.

Ayı Paddington

Yönetmenliğini  Paul King’in yaptığı, başrollerini Ben Whishaw, Hugh Bonneville ve Sally Hawkins’in üstlendiği aile komedisi Ayı Paddington bu hafta vizyonda.

Rec 4: Kıyamet Gecesi

[REC] serisinin son ayağı olan filmin yönetmeni, [REC] ve [REC] 2 filmlerini Paco Plaza ile birlikte Jaume Balagueró yönetiyor. Filmin başrollerinde ise Manuela Velasco, Mark Schardan ve Paco Manzanedo bulunuyor.

İki Gün ve Bir Gece

Bu hafta vizyona giren iddialı yapımlar biri de “İki Gün ve Bir Gece”. Dardenne Kardeşler’in son yapıtının başrollerini Marion Cotillard, Olivier Gourmet ve Catherine Salée paylaşıyor.

Nikahta Keramet Var mı?

Bandar Albuliwi ve Ghazi Albuliwi ikilisinin yönetmenliğini üstlendiği film Amerika, İsrail, Ürdün ortak yapımı. Filmin başrollerini Hiam Abbass, Ghazi Albuliwi ve Omer Barnea paylaşıyor.

İnsanları Seyreden Güvercin

İsveç sinemasının öncü isimlerinden olan Roy Andersson’un senaryosunu yazıp yönetmenliğini üstlendiği filmin başlıca rollerinde Holger Andersson, Nils Westblom, Charlotta Larsson yer alıyor.

Aşk-ı Suzan

Murat Tüter’in yönetmenliğini yaptığı “Aşk-ı Suzan” filminin başrollerinde Emre Kentmenoğlu ve Sezen Aray rol aldı. Dram türündeki film, mecazi aşktan ilahi aşka yol alan bir dervişin İstanbul’da Musevi bir kızla geçen aşk hikayesini anlatıyor.

 

Haber: Efe Sezer

Kaynak: Beyaz Perde – Sinemalar – Milliyet

About The Author

Number of Entries : 15

Leave a Comment

Marmara Medya Merkezi; AA, İHA ve Reuters ile haber paylaşımı konusunda işbirliği içerisindedir. Yayınlanan haber ve görseller izinsiz kullanılamaz.

Scroll to top