Bu hafta vizyonda hangi filmler var? Reviewed by Momizat on . Türkiye sinemalarında bu hafta 1'i yerli 6 film vizyona girecek. Türkiye sinemaları bu hafta 5 yabancı filme ev sahipliği yapacak. Vizyona bu hafta girecek olan Türkiye sinemalarında bu hafta 1'i yerli 6 film vizyona girecek. Türkiye sinemaları bu hafta 5 yabancı filme ev sahipliği yapacak. Vizyona bu hafta girecek olan Rating: 0
You Are Here: Home » Genel » Bu hafta vizyonda hangi filmler var?

Bu hafta vizyonda hangi filmler var?

Bu hafta vizyonda hangi filmler var?

Türkiye sinemalarında bu hafta 1′i yerli 6 film vizyona girecek.

Türkiye sinemaları bu hafta 5 yabancı filme ev sahipliği yapacak. Vizyona bu hafta girecek olan filmler arasında Ezgi Mola, Murat Yıldırım, Nevra Serezli gibi isimlerin yer aldığı “Kocan Kadar Konuş” izleyiciyle buluşacak. Kıvanç Baruönü’nün yönettiği ve Ezgi Mola, Murat Yıldırım, Nevra Serezli, Gülenay Kalkan ile Ebru Cündübeyoğlu’nun oynadığı “Kocan Kadar Konuş” vizyona girecek. Şebnem Burcuoğlu’nun çok satan aynı isimli kitabından uyarlanan film, otuz yaşına gelmiş ve şimdiye kadar karşı cinsle sağlıklı bir ilişki kuramamış olan Efsun’un yıllar sonra lise aşkıyla karşılaşmasını ve sonrasında yaşananları konu ediniyor.

“The Gunman” aksiyon meraklılarının ilgisini çekmeye aday filmler arasında yer alıyor. Sean Penn, Javier Bardem, Idris Alba, Mark Rylance, Jasmine Trinca, Blanca Star Olivera  yer aldığı filmin yönetmenliğini Pierre Morel  yaptı.

Vizyondaki bir diğer film “İkinci Bir Şans”…Oscar ödüllü yönetmen Susanne Bier’in yönetmen koltuğunda oturduğu filmin başrolünde “Game Of Thrones”un yıldızı Nikolaj Coster Waldau var.

Yönetmen koltuğunda Abel Ferrara oturduğu  “Pasolini” vizyonda yer alan bir diğer film. Willem Dafoe, Riccardo Scamarcio, Ninetto Davoli ile Valerio Mastandrea’nın oyunculuğunu üstlendiği yapım İtalyan‘ın tanınmış isimlerinden şair, yönetmen, gazeteci ve aydın Pasolini’nin ölümüne ışık tutuyor.

Vizyonda komedi türünde yer alan “Fokus” izleyiciyle buluşacak. Glenn Ficarra ile John Requa’nin yönettiği filmde, Oscar adayı Will Smith ile Margot Robbie, Rodrigo Santoro ve Gerald McRaney rol alıyor.

“Uyumsuz” serisinin ikinci filmi olan “Kuralsız” vizyona çıkacak. Robert Schwentke’nin yönettiği filmde, Shailene Woodley, Theo James, Octavia Spencer ile Jai Courtney oynuyor.

Kaynak: AA

Haber: Ezgi Çay 

About The Author

Number of Entries : 45

Leave a Comment

Marmara Medya Merkezi; AA, İHA ve Reuters ile haber paylaşımı konusunda işbirliği içerisindedir. Yayınlanan haber ve görseller izinsiz kullanılamaz.

Scroll to top