Bu Hafta 8 Film Vizyona Giriyor Reviewed by Momizat on . Bu hafta Türkiye'deki sinema salonlarında 2'si yerli 8 film vizyona girecek. Peter Chelsom'un yönettiği,Asa Butterfield, Britt Robertson, Carla Gugino, Gary Old Bu hafta Türkiye'deki sinema salonlarında 2'si yerli 8 film vizyona girecek. Peter Chelsom'un yönettiği,Asa Butterfield, Britt Robertson, Carla Gugino, Gary Old Rating: 0
You Are Here: Home » KÜLTÜR-SANAT » Bu Hafta 8 Film Vizyona Giriyor

Bu Hafta 8 Film Vizyona Giriyor

Bu Hafta 8 Film Vizyona Giriyor

Bu hafta Türkiye’deki sinema salonlarında 2′si yerli 8 film vizyona girecek.

Peter Chelsom’un yönettiği,Asa Butterfield, Britt Robertson, Carla Gugino, Gary Oldman ile B.D. Wong’un oynadığı  “Bu Dünyanın Dışında” Mars’ta doğan bir çocuğun hikayesini anlatan bir film.

Güzel ve Çirkin

Disney’in canlı çekim, klasik animasyon uyarlaması “Güzel ve Çirkin”,klasik karakterlerle yeniden izleyici ile bir araya gelecek. Film, bir canavar tarafında kaleye hapsedilen genç, güzel ve özgür Belle’in hikayesini anlatıyor. Filmde ,Belle rolünü Emma Watson, canavar rolünü Dan Stevens, yakışıklı ama sığ bir köylü olan Gaston rolünü Luke Evans, Belle’in babası Maurice rolünü ise Oscar ödüllü oyuncu Kevin Kline oynuyor.Ewan McGregor, Stanley Tucci, Audra McDonald ve Emma Thompson gibi başarılı oyuncuların da rol aldığı filmin yönetmeni Bill Condon oluyor.

Aquarius

Sonia Braga, Maeve Jinkings, Irandhir Santos ile Humberto Carrao’nun oyuncu olduğu filmi Kleber Mendonca Filho yönetiyor. Senaryosu da Kleber Mendonça Filho’ya ait olan ve Cannes Film Festivali’nde yarışan film, altmışında yaşamdan vazgeçmemiş olan Clara adındaki bir kadın ve o kadının yaşadığı toplumu beyaz perdeye aktarıyor.

Ben Ölmeden Önce

Zoey Deutch, Halston Sage, Logan Miller, Elena Kampouris, Jennifer Beals, Alyssa Lynch ve Kian Lawley’in oyuncusu olduğu filmi Ry Russo Young yönetiyor. Lauren Oliver’ın eserinden sinemaya uyarlanan “Ben Ölmeden Önce”, kendi ölümüyle sonuçlanan günü tekrar tekrar yaşayan genç bir kızın hikayesini anlatıyor.

Yaşam Kürü

İsviçre Alplerindeki bir iyileştirme merkezinde olan gizemli olayları konu almış filmi Gore Verbinski yönetiyor.Başrollerinde Dane DeHaan, Mia Goth, Jason Isaacs, Celia Imrie ve Adrian Schiller gibi isimlerin yer aldığı ABD yapımı dram ve korku karışımı bir film.

Tatlım Tatlım

Başrollerinde Büşra Pekin, Aylin Kontente, Gupse Özay, Şebnem Bozoklu, Bülent Emrah Parlak, Çağlar Çorumlu, Fatih Artman ve Serkan Keskin’in oynadığı filmi Yılmaz Erdoğan yönetiyor. Erdoğan’ın “Haybeden Gerçeküstü Aşk” adlı kendi oyunundan sinemaya uyarladığı film, aynı partide tanışan dört çiftin hikayesini konu alıyor.

Kuyu

Başrollerinde Murat Ercanlı, Oğuzhan Yücel, Dilara Duman, Neman Asgari ve Olgun Tosun’un yer aldığı filmi Serdar Bardakçı yönetiyor. Babasını kaybeden küçük bir çocuğun gizemli bir hikayeye adım atmasını konu alan korku ve gerilim türündeki film izleyiciyle buluşacak.

Kırmızı Kaplumbağa

Denizde geçirdiği kaza sonucu kendisini kaplumbağaların, yengeçlerin ve kuşların yaşadığı ıssız bir adada bulan bir adamın hikayesini konu alan animasyon filmini Michael Dudok de Wit yönetiyor.

Kaynak: AA

 

 

 

 

About The Author

Number of Entries : 49

Leave a Comment

Marmara Medya Merkezi; AA, İHA ve Reuters ile haber paylaşımı konusunda işbirliği içerisindedir. Yayınlanan haber ve görseller izinsiz kullanılamaz.

Scroll to top