Beklentiler Sergisi açıldı Reviewed by Momizat on . Marmara Medya Merkezi fotoğraf birimi öğrencilerinin yeni yıl kapsamında düzenledikleri “Beklentiler” adlı fotoğraf sergisi açıldı. Finallerin sona ermesiyle bi Marmara Medya Merkezi fotoğraf birimi öğrencilerinin yeni yıl kapsamında düzenledikleri “Beklentiler” adlı fotoğraf sergisi açıldı. Finallerin sona ermesiyle bi Rating: 0
You Are Here: Home » KAMPÜS » EĞİTİM » Beklentiler Sergisi açıldı

Beklentiler Sergisi açıldı

Marmara Medya Merkezi fotoğraf birimi öğrencilerinin yeni yıl kapsamında düzenledikleri “Beklentiler” adlı fotoğraf sergisi açıldı.

Finallerin sona ermesiyle birlikte hazırlıkları tamamlanan proje 12 Ocak Salı günü fotoğraf severlerle buluştu. Yıllar geçiyor, beklentiler değişmiyor. “İnsanlar yeni yıldan ne bekler?” sorusu ile çıkış yapan sergide okuldaki görevlilerden sokaktaki esnafa kadar birçok portre yer alıyor. Kimi içinde bulunduğu durumla ilgili dileğini belirtirken kimi ise tüm insanlığa mesaj veriyor; Sağlık, mutluluk, huzur dolu bir yıl, Giresunspor’un şampiyonluğu ve daha niceleri.

Fotoğraf birimi koordinatörü Arş. Gör. Erdem Varol’un önderliğinde Arş. Gör. Orçin Uzun ve Photoplus İstanbul’un katkılarıyla açılan sergi Mart ayına kadar görülebilecek. Çalışmalar, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi ve Prof. Dr. Erdal İnönü binasında ziyaretçilerini bekliyor.

Haber/Fotoğraf: Ayşenur Çelimli

About The Author

Number of Entries : 149

Leave a Comment

Marmara Medya Merkezi; AA, İHA ve Reuters ile haber paylaşımı konusunda işbirliği içerisindedir. Yayınlanan haber ve görseller izinsiz kullanılamaz.

Scroll to top