‘Baba Konser’ serisinin ilk konuğu Leman Sam Reviewed by Momizat on . Leman Sam, Baba Sahne'nin düzenleyeceği "Baba Konser" serisinin ilk konuğu olacak. Baba Konser serisi, sinema ve dizi oyuncusu Şevket Çoruh'un Kadıköy’de açtığı Leman Sam, Baba Sahne'nin düzenleyeceği "Baba Konser" serisinin ilk konuğu olacak. Baba Konser serisi, sinema ve dizi oyuncusu Şevket Çoruh'un Kadıköy’de açtığı Rating: 0
You Are Here: Home » KÜLTÜR-SANAT » ‘Baba Konser’ serisinin ilk konuğu Leman Sam

‘Baba Konser’ serisinin ilk konuğu Leman Sam

‘Baba Konser’ serisinin ilk konuğu Leman Sam

Leman Sam, Baba Sahne’nin düzenleyeceği “Baba Konser” serisinin ilk konuğu olacak.

Baba Konser serisi, sinema ve dizi oyuncusu Şevket Çoruh’un Kadıköy’de açtığı Baba Sahne’de gerçekleştirilecek. Serinin ilk konuğu ise sanatında özgünlüğüyle ve türkü yorumlarıyla bilinen Leman Sam olacak.

Sam, 16 Mayıs Salı günü saat 21.00′de Baba Sahne Savaş Dinçel Salonu’nda başlayacak olan konserde büyük beğeni toplayan eserlerini seslendirecek.

Etkinlik dahilinde 23 Mayıs Salı günü Kürşat Başar Orkestrası sahne alırken, 30 Mayıs Salı günü Bülent Ortaçgil hayranlarıyla buluşacak.

Kaynak: DHA

About The Author

Number of Entries : 64

Leave a Comment

Marmara Medya Merkezi; AA, İHA ve Reuters ile haber paylaşımı konusunda işbirliği içerisindedir. Yayınlanan haber ve görseller izinsiz kullanılamaz.

Scroll to top