Aynur Aydın Marmara Radyosuna konuk oldu Reviewed by Momizat on . Aynur Aydın Marmara Radyosunun TRT Kent FM ile gerçekleştirdiği ortak yayına katıldı. Program, Marmara Radyosundan Duygu Avcu ve TRT Kent FM' den Gökhan Özer su Aynur Aydın Marmara Radyosunun TRT Kent FM ile gerçekleştirdiği ortak yayına katıldı. Program, Marmara Radyosundan Duygu Avcu ve TRT Kent FM' den Gökhan Özer su Rating: 0
You Are Here: Home » KAMPÜS » EĞİTİM » Aynur Aydın Marmara Radyosuna konuk oldu

Aynur Aydın Marmara Radyosuna konuk oldu

Aynur Aydın Marmara Radyosuna konuk oldu

Aynur Aydın Marmara Radyosunun TRT Kent FM ile gerçekleştirdiği ortak yayına katıldı.

Program, Marmara Radyosundan Duygu Avcu ve TRT Kent FM’ den Gökhan Özer sunumuyla gerçekleşti. Söze tüm kadınların Kadınlar Günü’nü kutlayarak başlayan Gökhan Özer, Aynur Aydın’a günün anlamına binaen çiçek verdi.

Aynur Aydın çıkış şarkısı İşporta’dan bahsederken aynı zamanda ilk konser deneyimlerinden de söz edip konserlerinde hala heyecanlı olduğunu ekledi.

Almanya’da doğup büyümüş olan Aynur Aydın, kültürler arası geçişin sanat yaşamına katkısını “ne kadar renk varsa hayatında, o kadar renkli oluyorsun” şeklinde yorumladı. Pop’un ana merkezinin İsveç olduğunu düşünen Aynur Aydın, müzik çalışmalarını orada gerçekleştirmenin hayali olduğunu ve bu hayali gerçekleştirdiğini söyledi.

En son 2016 yılında Emanet Beden albümünü çıkarmış olan Aydın, albüm adının son yıllarda ülkemizde yaşanan olumsuz gelişmelerden ötürü oluştuğunu vurguladı. Şarkılarını yazarken ekip olarak çalıştığını söyleyen Aydın, Emanet Beden’i ilk olarak kendisinin yazdığını fakat Türkçe aktarımının iyi olmadığı gerekçesiyle Günay Çoban tarafından tekrar yazıldığını belirtti.

Program, Duygu Avcu ve Gökhan Özer tarafından Aynur Aydın’a sanat yaşamında başarılar dilenerek sona erdi.

Haber: Gamze Adaş – Ayşe Karadeniz

Fotoğraf: Suna Karakuzu

About The Author

Number of Entries : 80

Leave a Comment

Marmara Medya Merkezi; AA, İHA ve Reuters ile haber paylaşımı konusunda işbirliği içerisindedir. Yayınlanan haber ve görseller izinsiz kullanılamaz.

Scroll to top