Atatürk Havalimanı’nda su baskını Reviewed by Momizat on . Dış Hatlar Terminali Gidiş Katı Arındırılmış Salonu akşam saatlerinde beklenmedik bir şekilde su baskınına uğradı. Dün akşam saatlerinde Atatürk Havalimanı Dış Dış Hatlar Terminali Gidiş Katı Arındırılmış Salonu akşam saatlerinde beklenmedik bir şekilde su baskınına uğradı. Dün akşam saatlerinde Atatürk Havalimanı Dış Rating: 0
You Are Here: Home » Genel » Atatürk Havalimanı’nda su baskını

Atatürk Havalimanı’nda su baskını

Atatürk Havalimanı’nda su baskını

Dış Hatlar Terminali Gidiş Katı Arındırılmış Salonu akşam saatlerinde beklenmedik bir şekilde su baskınına uğradı.

Dün akşam saatlerinde Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Gidiş Katı Arındırılmış Salonu, insanların şaşkın bakışları arasında bir anda su baskınına uğradı. Havalimanı çalışanları, süpürgeler ve su emici makinelerle suyu boşaltmak için büyük çaba gösterdi.

Baskının nedeninin, yapılan bir tadilat sırasında yangın söndürme sistemi borularının delinerek patlaması olduğu anlaşıldı. Bazı yolcuların heyecan içinde su baskınını görüntülemeleri de dikkatlerden kaçmadı.

Haber: Efe Sezer-Merve Bavra

About The Author

Number of Entries : 4923

Leave a Comment

Marmara Medya Merkezi; AA, İHA ve Reuters ile haber paylaşımı konusunda işbirliği içerisindedir. Yayınlanan haber ve görseller izinsiz kullanılamaz.

Scroll to top