Apocalyptica, Türkiye konserini iptal etti Reviewed by Momizat on . Dünyaca ünlü Finlandiyalı çello-metal grubu Apocalyptica’nın 8 Nisan’da İstanbul’da gerçekleşecek olan koserini iptal ettiği öğrenildi. Apocalyptica’nın, "Plays Dünyaca ünlü Finlandiyalı çello-metal grubu Apocalyptica’nın 8 Nisan’da İstanbul’da gerçekleşecek olan koserini iptal ettiği öğrenildi. Apocalyptica’nın, "Plays Rating: 0
You Are Here: Home » KÜLTÜR-SANAT » Apocalyptica, Türkiye konserini iptal etti

Apocalyptica, Türkiye konserini iptal etti

Apocalyptica, Türkiye konserini iptal etti

Dünyaca ünlü Finlandiyalı çello-metal grubu Apocalyptica’nın 8 Nisan’da İstanbul’da gerçekleşecek olan koserini iptal ettiği öğrenildi.

Apocalyptica’nın, “Plays Metallica by Four Cellos”un 20. yılı için düzenlenen özel bir turnesine dahil olan 8 Nisan Cumartesi günü yapılacak İstanbul konserini iptal ettiği bildirildi.

Grup üyeleri, sosyal medya hesabından konserin iptaliyle ilgili bir açıklama yaparak, “Finlandiya, Almanya, Büyük Britanya gibi çeşitli ülkelerin dışişleri bakanlıklarından resmi uyarılar yapılması sonucu tur ekibimizden bazı kişilerin kaygılı olması nedeniyle, grup üyeleri ve ekibimizce konseri iptal etme kararı aldık. Grubumuzda demokratik bir sistem var. Kimseyi İstanbul’a gitmeye zorlayamayız. Umarız tekrar Türkiye’ye gelmek için yakında bir fırsat buluruz. Türkleri çok seviyoruz ve önceki ziyaretlerimizden muhteşem hatıralarımız var” diye konuştu.

Organizasyon sorumlusu Freebird Agency ve Vera Müzik ise,”8 Nisan’da gerçekleştirilmesi planlanan Apocalyptica konseri, grubun isteği üzerine iptal edilmiştir. Freebird Agency ve Vera Müzik olarak grubu ikna etmek için son ana kadar büyük çaba sarf ettik, sunabileceğimiz tüm önerileri sunduk ancak kararlarından döndüremedik. Biletlerinizi, yarından itibaren aldığınız noktalara iade edebilirsiniz.” açıklamasını yaptı.

Kaynak: DHA

About The Author

Number of Entries : 64

Leave a Comment

Marmara Medya Merkezi; AA, İHA ve Reuters ile haber paylaşımı konusunda işbirliği içerisindedir. Yayınlanan haber ve görseller izinsiz kullanılamaz.

Scroll to top