Animasyon Birimi yurtdışına açıldı Reviewed by Momizat on . Marmara Medya Merkezi Animasyon Birimi, Losing Colors kısa filmi ile Amerika'da düzenlenen STTF Kısa Film Yarışması'nda ilk ona girdi. Seattle Türk Filmleri Fes Marmara Medya Merkezi Animasyon Birimi, Losing Colors kısa filmi ile Amerika'da düzenlenen STTF Kısa Film Yarışması'nda ilk ona girdi. Seattle Türk Filmleri Fes Rating: 0
You Are Here: Home » Genel » Animasyon Birimi yurtdışına açıldı

Animasyon Birimi yurtdışına açıldı

Animasyon Birimi yurtdışına açıldı

Marmara Medya Merkezi Animasyon Birimi, Losing Colors kısa filmi ile Amerika’da düzenlenen STTF Kısa Film Yarışması’nda ilk ona girdi.

Seattle Türk Filmleri Festivali tarafından bu yıl ilk defa düzenlenen kısa film yarışmasında Animasyon Birimi, Losing Colors filmi ile ilk ona girmeyi başardı. 20-23 Kasım tarihleri arasında Amerika’nın Seattle şehrinde gerçekleşecek olan festivalin yarışma bölümünde, birinci seçilen film 500 dolar (bin 100 TL) ödülün de sahibi olacak.

Daha önce pek çok festivalde gösterimi yapılan ve suluboya tekniği kullanılarak oluşturulan ödüllü kısa film Losing Colors, dış etmenlerin insan düşüncesini şekillendirdiğini sembolik bir dille anlatıyor.

Haber: Ayşegül Yücekök

About The Author

Number of Entries : 4923

Leave a Comment

Marmara Medya Merkezi; AA, İHA ve Reuters ile haber paylaşımı konusunda işbirliği içerisindedir. Yayınlanan haber ve görseller izinsiz kullanılamaz.

Scroll to top