Animasyon Birimi Başarılarına Yenisini Ekledi Reviewed by Momizat on . Marmara Medya Merkezi Animasyon Birimi, Bayrampaşa Gençlik Merkezi (BAYGEM) ’nin düzenlediği Baygem & On5yirmi5 Fotoğraf ve Kısa Film Yarışması’nda 3. Oldu. Marmara Medya Merkezi Animasyon Birimi, Bayrampaşa Gençlik Merkezi (BAYGEM) ’nin düzenlediği Baygem & On5yirmi5 Fotoğraf ve Kısa Film Yarışması’nda 3. Oldu. Rating: 0
You Are Here: Home » KAMPÜS » EĞİTİM » Animasyon Birimi Başarılarına Yenisini Ekledi

Animasyon Birimi Başarılarına Yenisini Ekledi

Marmara Medya Merkezi Animasyon Birimi, Bayrampaşa Gençlik Merkezi (BAYGEM) ’nin düzenlediği Baygem & On5yirmi5 Fotoğraf ve Kısa Film Yarışması’nda 3. Oldu.

Bayrampaşa Gençlik Merkezi’nin düzenlediği Baygem & On5yirmi5 Fotoğraf ve Kısa Film Yarışması’na son çalışması olan ‘’Losing Colors’’ filmi ile katılan Marmara Medya Merkezi Animasyon Birimi derece ile döndü.

Kısa film dalında 239 filmin katıldığı yarışmada ‘’Losing Colors’’ 3. oldu. Animasyon Birimi ödülünü 18 Ekim Cumartesi günü Bayrampaşa Gençlik Merkezi’nde düzenlenen törende aldı. Altın Koza Film Festivali Akdeniz Ülkeleri Kısa Film Yarışması ve Marmaris Kısa Film yarışmalarında da finale kalan film, televizyon, öğretmen, patron, arkadaş çevresi gibi dış etmenlerin insan düşüncesini şekillendirdiğini sembolik bir dille anlatıyor.

Filmin künyesi;

Yönetmen/Director: Ozan Gönen
Sanat Yönetmeni/ Art Director: Can Savaş
Senaryo Yazarı/ Script Writer: Nuri Üner
Storyboard: Emre Buruşuk
Renklendirme/Colourist: Elif Sevda Demircan
Kurgu/ Editing: Süleyman Çevrim
Animasyon/ Animation: Orçin Uzun
Çizim/ Drawing: Harun Kurum
Ses/ Audio: Caner Şanlı

Haber: Şina Ceylan

About The Author

Number of Entries : 4923

Leave a Comment

Marmara Medya Merkezi; AA, İHA ve Reuters ile haber paylaşımı konusunda işbirliği içerisindedir. Yayınlanan haber ve görseller izinsiz kullanılamaz.

Scroll to top