Alışveriş çılgınlığı İngiltere’ye de sıçradı Reviewed by Momizat on . ABD'nin geleneksel alışveriş günü "Kara Cuma" Londra'da kargaşaya neden oldu. ABD'de Şükran Günü'nden sonra gelen ilk Cuma günü "Kara Cuma" olarak adlandırılıyo ABD'nin geleneksel alışveriş günü "Kara Cuma" Londra'da kargaşaya neden oldu. ABD'de Şükran Günü'nden sonra gelen ilk Cuma günü "Kara Cuma" olarak adlandırılıyo Rating: 0
You Are Here: Home » YAŞAM » GÜNDELİK YAŞAM » Alışveriş çılgınlığı İngiltere’ye de sıçradı

Alışveriş çılgınlığı İngiltere’ye de sıçradı

Alışveriş çılgınlığı İngiltere’ye de sıçradı

ABD’nin geleneksel alışveriş günü “Kara Cuma” Londra’da kargaşaya neden oldu.

ABD’de Şükran Günü’nden sonra gelen ilk Cuma günü “Kara Cuma” olarak adlandırılıyor. Her yıl mağazaların büyük indirimler yaptığı alışveriş günü İngiltere’de de büyük popülerliğe sahip. İngiltere genelindeki süpermarket ve mağazalarda çıkan kargaşa yüzünden günün ilk saatlerinde polise haber verildi. Wembley’deki ASDA mağazasında aşırı kalabalık yüzünden bir çok müşteri yere yığılarak ezilme tehlikesi geçirdi.

Birleşik Krallık’taki en büyük süpermarket zinciri ASDA’in açıklamasına göre “Kara Cuma” İngiltere’deki 441 mağazanın katılımıyla önceki yıllara göre üç kat daha fazla büyüdü. 

Kaynak: Reuters
Haber: Vezire Pişkin

About The Author

Number of Entries : 4923

Leave a Comment

Marmara Medya Merkezi; AA, İHA ve Reuters ile haber paylaşımı konusunda işbirliği içerisindedir. Yayınlanan haber ve görseller izinsiz kullanılamaz.

Scroll to top