Ali Ağaoğlu sosyal medya fenomenleriyle buluştu Reviewed by Momizat on . Ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu, dün gece sosyal medyada kendisiyle kahvatı yapmak istediğini belirten internet fenomenlerini kırmadı. Kadir Doğrubakar (@odunherif), Ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu, dün gece sosyal medyada kendisiyle kahvatı yapmak istediğini belirten internet fenomenlerini kırmadı. Kadir Doğrubakar (@odunherif), Rating: 0
You Are Here: Home » Genel » Ali Ağaoğlu sosyal medya fenomenleriyle buluştu

Ali Ağaoğlu sosyal medya fenomenleriyle buluştu

Ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu, dün gece sosyal medyada kendisiyle kahvatı yapmak istediğini belirten internet fenomenlerini kırmadı.
Kadir Doğrubakar (@odunherif), Nafer Ermiş (@pratikbibilgi, @birdahabak), Halil Söyletmez ve Ceyhun Kırdemir’in katıldığı kahvaltı için Twitter fenomenlerinin isteklerini geri çevirmeyen Ali Ağaoğlu, fenomenleri evlerinden lüks araçlarıyla aldırdı. Ağaoğlu bu jestiyle sosyal medyada en çok konuşulanlar arasında yer aldı.
Ali Ağaoğlu sohbet sırasında Vine fenomeni Halil Söyletmez ile eğlenceli bir video çekmeyi de ihmal etmedi. Ağaoğlu sosyal medya fenomenleriyle ‘selfie’ çekmeyi de ihmal etmedi.
Haber : Enes Esenkaya

About The Author

Number of Entries : 4923

Leave a Comment

Marmara Medya Merkezi; AA, İHA ve Reuters ile haber paylaşımı konusunda işbirliği içerisindedir. Yayınlanan haber ve görseller izinsiz kullanılamaz.

Scroll to top