8. Uluslararası Dergi Fuarı Sirkeci’de Başlıyor Reviewed by Momizat on . Her yıl Türkiye Dergiler Birliği tarafından düzenlenen Uluslararası Dergi Fuarı’nın sekizincisi bu sene de Sirkeci Garı’nda yerli ve yabancı yüzlerce derginin k Her yıl Türkiye Dergiler Birliği tarafından düzenlenen Uluslararası Dergi Fuarı’nın sekizincisi bu sene de Sirkeci Garı’nda yerli ve yabancı yüzlerce derginin k Rating: 0
You Are Here: Home » Genel » 8. Uluslararası Dergi Fuarı Sirkeci’de Başlıyor

8. Uluslararası Dergi Fuarı Sirkeci’de Başlıyor

8. Uluslararası Dergi Fuarı Sirkeci’de Başlıyor

Her yıl Türkiye Dergiler Birliği tarafından düzenlenen Uluslararası Dergi Fuarı’nın sekizincisi bu sene de Sirkeci Garı’nda yerli ve yabancı yüzlerce derginin katılımıyla gerçekleşecek.

Tarihi tren garında gerçekleşecek fuarda konferans, panel, müzik dinletileri ve Uluslararası Dergicilik Ödülleri töreni yapılacak.

Sirkeci Tren Garı’nda gerçekleşecek ve 6 gün boyunca sürecek fuarda kültür, sanat, siyaset, mizah, edebiyat, çocuk ve dini dergiler yer alacak. Fuar yerli ve yabancı dergilerle meraklılarını farklı bir atmosfere sokmayı planlıyor.

Fuara Katılacak İsimler ve Dergiler

Fuara katılan bazı dergiler sosyal medya üzerinden paylaşıldı. Buna göre; Ay Vakti Dergi, Can Kardeş Aylık Çocuk Dergi, Lacivert Dergi, Divanyolu Dergi, Diyanet Dergi, İnzar Dergi, Tohum Dergi, Keşke Dergi, Cüppe  Hukuk Dergi, Arka Kapak Dergi, Perspektif Dergi, Somuncubaba Dergi, La Dergi, Akademya Dergi, Osmanlıca Dergi, Şehir ve Düşünce Dergi, Furkan Dergi, Kriter Dergi, Siyer Dergi, Öze Dönüş Dergi, Genç Dergi, İkrar Dergi, Kulis Tiyatro Dergi fuara katılan dergilerden en öne çıkanları denebilir.

dergi

Star Gazetesi yazarı Yakup Köse ve Milat Gazetesi yazarı Tayyar Tercan cezaevi dergiciliği hakkında konuşacak.

Çocuk ve İnternet Bağımlılığı hakkında ise Can Kardeş Dergisi genel yayın yönetmeni Demirhan Kadıoğlu konuşacak. Kadıoğlu’nun çocuk yayıncılığı ve sosyal medya üzerine bilgi vereceği konuşma ardından Uzman Psikolog Mehmet Sait Işıkay  ‘’İnternet bağımlılığı nedir?’’ ve ‘’Sonuçları ve çözüm tavsiyeleri nelerdir?’’ sorularını cevaplayacak.

Ay Vakti Dergisinin yazarı Recep Garip, Edebiyat ve Medeniyet söyleşisini gerçekleştirecek.

Ulaşım ve Ziyaret Hakkında

Fuara Marmaray, tramvay, vapur ve otobüslerle ulaşabilirsiniz.  4 Mayıs 12:00’da başlayacak fuar 9 Mayıs’ta sonlanacak. Ziyaret ise 10:00 – 20:00 saatleri arasındadır.

Fuarın Facebook üzerinde oluşturulmuş etkinlik sayfası;

https://www.facebook.com/events/288729708245016/

Haber: İsmail Karaduman

 

About The Author

Number of Entries : 76

Leave a Comment

Marmara Medya Merkezi; AA, İHA ve Reuters ile haber paylaşımı konusunda işbirliği içerisindedir. Yayınlanan haber ve görseller izinsiz kullanılamaz.

Scroll to top